Apie GreenPan Spausdinti Email
GreenPan - tarptautinė kompanija, kurios centrinė būstinė įsikūrusi Honkonge. Pagrindinė kompanijos veikla – virtuvės indų su naujos kartos nesvylančia Thermolon™ danga gamyba ir prekyba. Šis prekybinis ženklas pasaulinėje rinkoje paplito stulbinančiu greičiu – šiandien GreenPan keptuvės parduodamos daugiau kaip 70-tyje pasaulio šalių. Naujos kartos indai atitinka Europos Sąjungos, JAV, Šveicarijos, Rusijos ir kitų svarbiausių pasaulio rinkų keliamus reikalavimus gaminio kokybei, ekologijai ir žmogaus saugumui. Europiečiai ir amerikiečiai labai greitai įvertino GreenPan privalumus. Vien tik prekybos pradžioje nuo 2007 metų JAV buvo parduota keli milijonai keptuvių. Šveicarijoje GreenPan jau įsigijo kas penkta namų šeimininkė. Tokie pribloškiantys pardavimai parodė, kad ekologiškų naujos kartos keptuvių rinka jau laukė, todėl GreenPan - tai savalaikis atsakas į vartotojų poreikius.

Esame įsitikinę, kad Lietuvoje taip pat yra nemažai žmonių, besirūpinančių savo šeimos sveikata ir saugumu, todėl «GreenPan» unikalumas bus deramai įvertintas.


GreenPan kuria ir gamina kokybiškus virtuvės indus, kurie grindžiami 3 pagrindiniais principais:
Sveikata Patogumas Aplinkosauga

GreenPan
išskirtinis atstovas Lietuvoje – ilgametę virtuvės indų prekybos patirtį turinti, UAB „Euriono prekyba“, valdanti aukštos kokybės virtuvės indų salonus „Silit- virtuvės indai“ (www.puodai.lt).