Thermolon™ pranašumai Spausdinti Email

Kodėl Thermolon™ yra pranašesnė už tradicines nesvylančias dangas?

Thermolon™ keraminė danga Tradicinė nelipni danga
Pavojingų junginių naudojimas gamyboje Nėra polimerinės plėvelės
Nėra PFOA
Yra PFOA
Saugumas žmogaus sveikatai Neišskiria jokių kenksmingų medžiagų kaitinimo metu Pakaitinus virš 260°C, tam tikrų gamintojų keptuvės, gali išskirti toksiškų medžiagų turinčius garus, galinčius pakenkti jautriems žmonėms ir naminiams gyvūnams.
Aplinkos tarša Gamybos metu išskiriama net 60% mažiau CO2 į aplinką, lyginant su tradicinių dangų gamybos technologija Gamybos metu naudojami kenksmingi ir tvarūs cheminiai junginiai (PFOA), kurie kenkia žmonėms gamybos metu, ilgam užteršia aplinką, o jų skilimo laikas yra daugiau kaip 100 metų
Naudojimo temperatūra Iki 450°C (Dangos atsparumas) Iki 260°C (Gamintojai rekomenduoja neviršyti)


Rusijos mokslininkų išvados dėl GreenPan su Thermolon™ danga:
http://greenpan.ru/viewpage.php?page_id=93

Ar tai yra tradicinės nesvylančios keptuvės pabaiga?

Moksliniai tyrimai rodo, kad PFOA cheminių medžiagų pėdsakų galima aptikti gamtoje, gyvūnų ir žmonių organizme (kraujyje). Kadangi tai yra labai nuodinga ir tvari medžiaga, Amerikos aplinkosaugos organizacija „EPA“, bendradarbiaudama su chemijos industrija, inicijavo įstatymą, kuriuo įsipareigojama iki 2010 metų laisvanoriškai 95% sumažinti PFOA naudojimą gamyboje, o nuo 2015 metų pilnai nutraukti PFOA naudojimą JAV vidaus rinkoje.
Žinoma, GreenPan nenori laukti taip ilgai ir todėl jau dabar pristato GreenPan kepimo ir virimo indus, kurie yra išskirtinai padengti nekenksminga aplinkai Thermolon™ nesvylančia danga.

Jūsų teisė - rinktis.