Sumažinta kaina! Peilis universalus 9 cm Shun NAGARE, KAI Padidinti

Peilis universalus 9 cm Shun NAGARE, KAI

NDC - 0700

Nauja prekė

Universalus peilis
Ašmenų ilgis: 3,5" - 9 cm.
Rankenos ilgis - 11,6 cm.

Gamintojas - Japonija
Rankena pagaminta iš pilkai-juodo laminuoto japoniško Pakkawood medžio. Aptakaus dizaino rankena yra šiltai maloni paliesti ir patogi naudoti. Pakkawood apdaila yra atspari drėgmei ir riebalams.

Peilių negalima užmerkti karštame vandenyje ir plauti indaplovėje. Geriausia priežiūra - drungnas tekantis vanduo ir po to nusausinimas.

NAGARE peilio ašmenys yra pagaminti iš dviejų kaltinių plienų sujungiant juos į Damasko stiliaus 72 sluoksnių vientisas ašmenis. Unikalūs du plienai - lankstusis VG2 ir specialusis tvirtasis VG10 sujungti į vienas ašmenis užtikrina bendrą kietumą virš 61(+/-1) HRC. Tokiu būdu pasiekiamas išskirtinis peilio ašmenų ilgaamžiškumas nusidėvėjimui ir puikiausias aštrumas.

Smulkiau

178,50 € su PVM

-25%

238,00 € su PVM

  •  "KAJI" japonų kalboje yra kalvio sinonimas, juo vadinami kalviai gaminantys Samurajaus kardus. Per šimtmečius būtent jie ištobulino kalimo meną ir suformavo, pasaulinio pripažinimo sulaukusią, samurajų kalavijų amatininkų bendriją Seki, kurioje patys geriausieji yra vadinami KAJI meistrais.

    SHUN NAGARE peilių serija pagaminta KAJI meistrų iš nerūdijančio dviejų plienų junginio, turinčio net 72 kaltinio Damasko stiliaus plieno sluoksnius, kurie meniškai išdekoruoja ašmenis išilginiais ornamentais. Dėl jungtinės dviejų plienų VG2 ir VG10 sintezės techninių parametrų SHUN NAGARE peiliai yra ypatingai aštrūs ir ilgai neatšimpa, o be to gerai užgalandami. Ši peilių serija dar išsiskiria tuo, kad peilių ašmenys ypač išdekoruotos ir poliruotos, o tai jiems suteikia nepaprasto grožio ir meninės vertės. Toks inovatyvus kaltinių peilių technologijos sprendimas apdovanotas 2017 GERMAN DESIGN AWARD specialiuoju prizu.

  • Paskirtis Peiliai atskiri
    Peilio medžiaga Damasko plienas
    Savybės Virėjo peilis
    Ilgis 20

30 kiti tos pačios kategorijos produktai: