Kategorijos

Specialūs pasiūlymai

Naujos prekės

Informacija

Prekių sąrašas pagal gamintoją STAUB

STAUB Group patikimas emaliuotų ketaus indų gamintojas iš Prancūzijos Elzaso regiono. Nuo 1974 metų įmonė kuria savo moderniausius virtuvės reikmenis, derindami prancūzų virtuvės tradicijas ir modernumą, klasikines metalo apdirbimo žinias ir priešakines gamybos technologijas. Neatsitiktinai „Staub“ tapo etaloniniu prekės ženklu tiek Prancūzijoje, tiek ir visame pasaulyje. 

Staub turi tik vieną užmojį: pasiekti tobulumą.


Nepriekaištingai atkreipdami dėmesį į kokybę, mūsų gaminius garsina patys prestižiškiausi virėjai visame pasaulyje, įskaitant Paulą Bocuse, kuris juos kasdien naudoja virtuvėje ir ant savo prestižinių restoranų stalų. 


"Staub" įkūrėjo Pranciškaus Staubo įkurta įmonė Elzase, kuris garsus savo gastronomija. "Staub" įmonė gamina visus emaliuotus ketaus gaminius tik Prancūzijoje. Šie išskirtiniai gaminiai yra skirti naudoti ant visų tipų viryklių ir orkaitėse, įskaitant indukciją.


"Staub Group" priklauso kasdieninių virtuvės indų prekybos ženklas "FONTIGNAC". Savo kompetencijos dėka „Fontignac“ tapo kasdienės virtuvės prekės ženklu, ištikimu prancūzų gastronomijos tradicijoms. Prancūziško stiliaus gurmaniškų patiekalų ir praktiškumo sinonimas „Fontignac“ prekės ženklas turi kelias prekių linijas: emaliuotas ketus, nerūdijantis plienas ir virtuvės įrankiai.


Nuo 2008 m. birželio mėn. "Staub Group" priklauso Vokietijos "Zwilling Group" iš Solingen, kuri specializuojasi aukštos klasės stalo įrankių ir virtuvės reikmenų gamyboje.

Daugiau

Šio gamintojo prekių kataloge nėra.