Espresso kavinukai

KAUFGUT / EVA / FOREVER Espresso kavinukas Miss Splendy, 4 puodelių, KAUFGUT (Italija) Padidinti

Espresso kavinukas Miss Splendy, 4 puodelių, KAUFGUT (Italija)

12 13 12

• Kavinuko talpa 4 puodeliai; 

Galite rinktis: 4, 6 ar 10 puodelių talpos. Vienas kavos puodelis ~30ml. Į apatinę kavinuko dalį supilamas vanduo, į specialų sietelį suberiama sumalta kava. Tuomet užsukama viršutinė kavinuko dalis ir kavinukas statomas ant viryklės. Po 4-5 minučių kava paruošta!
• Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno 18/10, blizgus;
• Neįkaistanti bakelito rankena saugiam ir patogiam naudojimui;
• Garo išleidimo vožtuvas;
• Rekomenduojama plauti rankomis;
• Tinka visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms;

• Gamintojas: KAUFGUT (Italija).

 

Smulkiau

37,90 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

2011 m. Forever prekės ženklą ir visą produktų liniją įsigijo prekybos namai Kaufgut SpA, vienas iš didžiausių Italijos prekiautojų namų apyvokos prekėmis. Kaufgut SpA užtikrina platesnį Forever prekės ženklo žinomumą Italijos bei užsienio rinkose.

Forever kavinukai greitai užsitarnavo gerą vardą bei didelę rinkos dalį, tai vieninteliai kavinukai, kuriems suteiktas prestižinio Italijos Ragautojų instituto (www.assaggiatori.com) kokybės pripažinimo sertifikatas.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.