Greitpuodžiai

Nauja Silit Greitpuodžio 3 L korpusas, SICOMATIC t-plus, be dangčio, SILARGAN®, SILIT (Vokietija) Padidinti

Greitpuodžio 3 L korpusas, SICOMATIC t-plus, be dangčio, SILARGAN®, SILIT (Vokietija)

21 2029 0476

• Gamintojas: SILIT GmbH (Vokietija).
• Greitpuodžio korpusas 3,0 L be dangčio.
• Medžiaga: feromagnetinis plienas, dengtas Silargan® stiklo keramikos danga. Be nikelio ir sintetinės dangos.
• Išmatavimai: Ø 22 x h 8 cm.
• Talpa 3,0 L.

• Spalva: žalia - 'nature green'.

• Korpusą galima plauti indaplovėje.

• Tinka indukcijai ir visoms kitoms viryklėms.

-

SILIT SICOMATIC t-plus greitpuodžio 3,0 L korpusas - tai idealus būdas papildyti savo turimą 4,5 L ar 6,5 L greitpuodį. Vienas t-plus modelio dangtis tinka abiems puodų korpusams. Kai reikia gaminti daug, imame didelį puodą 4,5L ar 6,5L talpos, kai reikia mažesnio maisto kiekio, imame 3,0 L puodą. 

SILIT t-plus greitpuodis – Sveikiau. Greičiau. Dar daugiu galimybių!!!

Smulkiau

79,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SU SICOMATIC® t-plus greitpuodžiu sutaupykite laiką ir energiją – MĖGAUKITĖS PUIKIU SKONIU.

• Patogus ir praktiškas - savaime lengvesnis naudojimas ir valymas.

• Taupus ir ekonomiškas - sutaupo iki 70% virimo laiko ir energijos.

• Sveikesnis ir maistą tausojantis gaminimas – visos šeimos mitybai.

Greičiau. Virimo laikas yra iki 70% trumpesnis negu gaminant tradiciniais puodais, todėl jūs sutaupote daug vertingo laiko ir energijos. Netgi šaldytų produktų atitirpinimo ar konservavimo laikas sutrumpėja vos iki kelių minučių.

Sveikiau. Virimas hermetiškai sandariame puode, tiksliai palaikomoje idealioje temperatūroje, užtikrina trumpesnį virimo laiką. Toks trumpas maisto terminis apdorojimas išsaugo vertingus vitaminus ir mineralus.

Skaniau. Patiekalai verda mažame skysčio kiekyje, savo pačių sultyse arba yra garinami specialiame garinimo įdėkle (parduodamas atskirai). Šiuo būdu jie išlaiko savo skonį, struktūrą, puikų maisto aromatą ir natūralią spalvą.

Patogiau. Visos greitpuodžio funkcijos, tokios kaip - indo atidarymas ir uždarymas, norimo virimo lygio pasirinkimas ir garo išleidimas, yra valdomos vienu reguliavimo slankikliu.

Be nikelio. SICOMATIC® t-plus greitpuodžio korpusas viduje ir išorėje padengtas stiklo keramikos danga SILARGAN®, kuri yra be nikelio ir turi natūralių antibakterinių savybių. Tokie indai rekomenduojami nikeliui jautriems arba alergijų turintiems žmonėms.

Praktiškiau. Greitpuodžių korpusus dengianti SILARGAN® keramika ypatingai lygi ir dėl to dar lengviau nuplaunama. Nuolatinis paviršiaus blizgesys ir madinga spalva tikrai patiks net didžiausiems estetams ir švaruoliams.

Saugiau. SICOMATIC® greitpuodžiai turi net penkių elementų naudojimo saugumo užtikrinimo sistemą.

-Užrakinamos rankenos ir slėgio indikatorius neleidžia atidaryti greitpuodžio esant viduje nors kiek slėgio.

-Pagrindinis vožtuvas automatiškai palaiko virimo temperatūrą ir net slėgiui didėjant temperatūra išlaikoma užduotose ribose.

-Apsauginis – šratinis vožtuvas suveikia tik esant per dideliam slėgiui ir išleidžia viršslėgį.

-Garai visuomet išleidžiami tik į priešingą pusę nuo rankenos ir stovinčio prie jos žmogaus.

-Avarinė išpjova dangčio šone reikalinga tuo atveju jeigu nesuveikė avarinis vožtuvas. Ji leidžia išpresuoti tarpinę per angą dangtyje ir avariniu būdu išleisti perteklinį garą.

Naudokite saugius SILIT greitpuodžius kasdien ir būkite visiškai ramūs.

Universaliau. SICOMATIC® t-plus yra visapusiškai pritaikytas moderniai sveikai virtuvei. Netgi lengvi dietiniai patiekalai – košės, daržovės, žuvis, sriubos, troškiniai yra pagaminami greitai ir nepriekaištingai. T-plus nepamainomas ir ilgai ruošiamų natūralių produktų ir patiekalų gamyboje. Rauginti kopūstai, rūkyta karka, žvėriena, burokėliai, žirniai, pupelės ir kiti ilgai verdamai patiekalai bus paruošti 2-3 kartus greičiau ir dar skaniau. SICOMATIC® t-plus taip pat yra pritaikytas kūdikių maisto paruošimui ir uogų sulčių išgavimui, bei uogienių virimui ir maisto konservavimui.

Taupiau. Dėka 2-3 kartus trumpesnio virimo jūs sutaupote net iki 70 proc. energijos. Du greitpuodžių korpusai ir vienas dangtis atstoja visą puodų rinkinį ir neužima daug vietos. Per metus 3-4 asmenų šeimai, kasdien naudojamas greitpuodis, dėka universalių panaudojimo galimybių, virimo greičio ir ekonomiškumo, leidžia sutaupyti tiek, kiek kainuoja naujas vidutinės klasės šaldytuvas. Greitpuodžio suteikiamus privalumus sunku apsakyti – tai reikia pačiam pajausti ir tuomet negalėsite be jo gyventi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos SILARGAN® stiklo keramika
Paskirtis Greitpuodžiai
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija SICOMATIC® t-plus
Struktūra / Konstrukcija Feromagnetinis plienas padengtas mineralų keramika
Prekės ypatybė Tinka alergiškiems žmonėms