KAI Premium

Sumažinta kaina! KAI Corporation SHUN Kaji Padidinti

Peilis virėjo 15 cm. SHUN Kaji, KAI

KDM-0005

Virėjo peilis

Ašmenų ilgis - 15 cm
Rankenos ilgis - 11.2 cm.
Bendras ilgis - 26.2
Gamintojas - Japonija
Rankena pagaminta iš Pakka medžio.
Dviašmenis. 

Smulkiau

183,75 €

-25%

245,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

 "KAJI" japonų kalboje yra kalvio sinonimas, juo vadinami kalviai gaminantys Samurajaus kardus. Per šimtmečius būtent jie ištobulino kalimo meną ir suformavo, pasaulinio pripažinimo sulaukusią, kalavijų amatininkų bendriją Seki, kurioje, patys geriausieji yra vadinami KAJI.

SHUN Kaji peilių serija pagaminta iš naujoviško nerūdijančio Damasko stiliaus plieno, turinčio net 32 kaltinio plieno sluoksnius ir ypač tvirtą SG-2 plieno pagrindą. Tai ypatingai kietas plienas 64+/- 1 HRC Rockwell skalėje. Dėl šių techninių paramentrų SHUN Kaji peiliai yra ypatingai aštrūs ir ilgai neatšimpa, o be to gerai užgalandami.Ši peilių serija dar išsiskiria tuo, kad peiliai yra ypač išpoliruoti ir tai jiems suteikia nepaprasto blizgesio.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Virėjo peilis
Ilgis 15