Kepimo formos ir skardos

Giannini Kepimo forma atsegama Ø 28 cm, EG, GIANNINI (Italija) Padidinti

Kepimo forma atsegama Ø 28 cm, EG, GIANNINI (Italija)

24822

• Gamintojas: GIANNINI DIVISIONE DI ILLA SPA (Italija).
• Korpusas: anglinis plienas padengtas neprisvylančia danga, nerūdijančio plieno sagtis.
• Išmatavimai: Ø 28 x h 7,5 cm.

• Forma atsegama ir išardoma - patogu išimti kepinius.

• Galima naudoti orkaitėje iki +230°C.
• Galima plauti indaplovėje.

-----

GIANNINI Extragourmet linijos virtuvės reikmenys yra sukurti italų dizainerių ir pagaminti pažangiausią technologiją turinčiose moderniose gamyklose. Gamyboje naudojamos tik kokybiškos ir saugios medžiagos, kad gaminys būtų gražus, patvarus ir praktiškas.

Atsegama Extragourmet Patisserie kepimo forma - tvirta, sandari, nesunkiai atsisega, greitai įkaista, maistas neprilimpa, lengvai plaunama. Pjaustyti ir maišyti tik su plastikiniu, mediniu ar silikoniniu įrankiu.

Smulkiau

14,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

GIANNINI Extragourmet linija - tai plono ir tvirto metalo kepimo skardos ir formos. Gaminiai dengti kokybiška neprisvylančia danga, kurios dėka, pyragus, apkepus ir tortus kepsite itin lengvai ir paprastai. Rekomenduojama nenaudoti metalinių įrankių, kad nebūtų pažeistas neprisvylantis paviršius.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Kitos nesvylančios dangos
Paskirtis Kepimo formos
Savybės Galima plauti indaplovėje
Serija EXTRAGourmet Patisserie
Prekės ypatybė Atsegama / išardoma