Keptuvės plieninės be dangos

Keptuvė profesionali Ø 24 cm, 3 ply korpusas, nerūdijantis plienas, ALCHIMY, De BUYER (Prancūzija)

3604 24

• Gamintojas: De BUYER SAS (Prancūzija).
• Korpusas: 3 ply / sluoksnių - 18/10 nerūdijantis plienas / aliuminio šerdis / indukcinis nerūdijantis plienas, matinis poliravimas.
• Skersmuo: Ø 24,0 x h 4,5 cm, dugno Ø 17,0 cm, korpuso storis 2,7 mm.
• Rankena: nerūdijančio plieno, tuščiavidurė, profesionalaus pritvirtinimo 3-mis kniedėmis.
• Galima plauti indaplovėje.

• Galima naudoti orkaitėje.
• Tinka indukcijai ir visoms kitoms viryklėms.

• Supakuota dėžėje - tinka dovanai.

• 100% pagaminta Prancūzijoje.

---

DE BUYER ALCHIMY - tai naujausia nerūdijančio plieno indų kolekcija profesionaliems virtuvės alchemikams ir pažengusiems gurmanams.

ALCHIMY - pasinerk į patiekalų alchemiją!

Smulkiau

123,25 €

-15%

145,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

DE BUYER ALCHIMY privalumai:

- 3 ply / sluoksnių korpuso  truktūra - tolygi temperatūros sklaida visame indo korpuse.
- Progresyvus kepimo temperatūros valdymas, todėl nėra pavojaus, kad kepsite per stipriai ar per silpnai, kartu taupysite laiką ir energiją.

- Nerūdijančio plieno tuščiavidurė ir profesionaliai prikniedyta rankena - puikus ergonomiškas dizainas, patogi valdyti, neįkaistanti, galima plauti indaplovėje.

- Keptuvės neturi nesvylančios dangos - maistą vartyti galima metaliniais virtuvės įrankiais.

- Indų kraštas išlenktas taip, kad tiksliai išpilti ir nelašėtų ant stalo.

- Matinio šlifavimo korpusas - satino apdaila, profesionali išvaizda, šiuolaikinis dizainas.

PARUOŠIMAS NAUDOJIMUI:

Keptuvės ALCHIMY neturi nesvylančios dangos.

Prieš naudojant, pirmiausiai keptuvę išplaukite labai karštame vandenyje ir kruopščiai sausai iššluostykite.

Įpilkite į keptuvę maždaug 1 valgomąjį šaukštą aliejaus (rafinuoto) ir kaitinkite ant stiprios ugnies apie 5 min. Išpilkite aliejų, dar truputį pakaitinkite ir iššluostykite keptuvę gerai sugeriančiu virtuviniu popieriniu rankšluosčiu. Keptuvė turi pasidaryti truputį gelsvo atspalvio.

Kuo dažniau keptuvę naudosite, tuo ji turės geresnes kepimo savybes. Po kažkiek laiko gali reikėti atnaujinti keptuvės paruošimo (karšto aliejavimo) procedūrą. Tuomet išplaukite keptuvę su 6 proc. actu ir vėl pakartokite aliejavimą. Gerai paruošta keptuvė kepa puikiai.

NAUDOJIMAS:

Gamindami keptuvėje naudokite nedaug karščiui atsparių riebalų: rafinuoto kepimo aliejaus, lydyto sviesto, kokoso riebalų ar gyvulinių taukų. Į kartu su riebalais įkaitintą keptuvę dėkite produktus. Apkepinkite juos iš abiejų pusių, sumažinkite ugnį ir baikite gaminti.

Venkite ilgai kaitinti tuščią keptuvę ir venkite staigių temperatūros svyravimų -  nekiškite karštos keptuvės po šaltu vandeniu.

Kai kurie produktai, turintys daug baltymų, krakmolo ar pieno, gali lipti prie keptuvės - reikia parinkti atitinkamą temperatūrą ir gaminimo procesą.

Kantrybė ir patirtis - geriausi mokytojai!

PRIEŽIŪRA:

• Po kiekvieno maisto ruošimo, gerai išplaukite keptuvę karštu vandeniu, pašalindami produktų likučius ir sausai iššluostykite.

• Galima plauti indaplovėje.

• Rūgštūs maisto produktai (pomidorai, vynas, citrinos ir kt.) gali pažeisti keptuvės aliejavimo sluoksnį (atsiranda šviesesnės dėmės). Tokiu atveju pakartokite keptuvės KAITINIMĄ su aliejumi (aukščiau aprašytas).

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos 18/10 nerūdijantis plienas
Paskirtis Keptuvės universalios
Savybės Galima plauti indaplovėje
Serija ALCHIMY
Struktūra / Konstrukcija 3 ply / sluoksnių korpusas
Prekės ypatybė Tinka ir HoReCa profesionalams

Priedai