Keptuvės

Sumažinta kaina! SCANPAN AS Keptuvė Classic 28 cm. žema Padidinti

Keptuvė žema Ø 28 cm Classic, SCANPAN (Danija)

2800 1200

• Gamintojas: (Danija)
• Korpusas: 4 metalų lydinys, padengtas patentuota plazmine Stratanium danga.
• Išmatavimai: h 4 x Ø 28 cm, dugno Ø 22.2 cm.
• Rankena: iš karščiui atsparaus bakelito.
• Svoris: 1.19 kg.
• Rekomenduojame plauti rankomis.
• Tinka orkaitėms iki +260 °C
• Tinka visoms viryklėms,  išskyrus indukcines.

Smulkiau

71,20 €

-20%

89,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SCANPAN indai yra nulieti iš aukštos kokybės 4 komponentų lydinio: magnio, mangano, aliuminio ir silicio, bei kitų priedų. Indų dugnas yra 8 mm storio, o sienelės 4 mm storio (nulietas SCANPAN indų korpusas reiškia, kad daugiau virtuvėje nebus išlinkusiais dugnais, banguotais šonais ir klibančiom rankenom indų.

Visada idealiai lygus SCANPAN indų dugnas užtikrins gerą gaminamo maisto kokybę, energijos ir riebalų taupymą.) SCANPAN indai tinka naudoti ant dujinių, elektrinių ir stiklo keramikos viryklių. SCANPAN indai greitai įkaista, gerai sukaupia šilumą ir tolygiai ją paskirsto. Kaitinimas mažinamas iki vidutinio ar žemesnio lygio. Taip SCANPAN induose gaminamas maistas yra apsaugotas nuo aukštų temperatūrų poveikio ir gamybos metu taupoma energija – dujos ar elektra.

SCANPAN indai yra padengti ne teflonine, o patentuota plazmine Stratanium danga. Dangos sudėtyje nėra nikelio. Ši danga yra juodos spalvos. SCANPAN indų dangos pagrindą sudaro titano dioksidas ir titano keramika. Tokiai dangai uždengti buvo sukurta moderni plazminės difuzijos technologija. Šis procesas vyksta ypatingomis sąlygomis: iki +2000°C temperatūros įkaitinta metalų dioksidų mikrodalelių plazma specialiomis patrankomis purškiama ant paruošto lydinio. STRATANIUM danga, skirtingai nuo "teflono", kaitinant neminkštėja, todėl yra atspari mechaniniam poveikiui. Tai reiškia, kad maistą galima vartyti visais įrankiais: šakute, bet kokios rūšies lopetėle ar šaukštu. Indo danga atspari pažeidimams ir nenudega.

STRATANIUM danga yra saugi žmogaus sveikatai - neturi PFOA ir PFOS. SCANPAN STRATANIUM induose maistas nepridega ir neprisvyla. Jūs galėsite naudoti mažai riebalų. Indų valymas taps lengvas ir malonus – užteks tik šilto vandens ir minkštos kempinės. Daugiau jokių metalinių kempinių ir šveitimo miltelių.

100 % pagaminta DANIJOJE.

30% stipresnė ir ilgaamžiškesnė už bet kurią kitą nepridegančią keptuvę esančią rinkoje.

Charakteristikos

Medžiagos Stratanium
Paskirtis Keptuvės universalios
Serija CLASSIC

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: