Kiti virtuvės reikmenys

Mikropluošto šluostė 40x40cm, gelsva, AQUA CLEAN® (Vokietija)

20130

• GamintojasAQUA CLEAN® (Vokietija).

• Medžiaga: 70% poliesteris / 30% poliamidas = 100% mikropluoštas / microfiber.

• Išmatavimai: 40 x 40 cm.

• Paskirtis: naudojama drėgnu ir sausu būdu. Tinka baldų paviršiams, plytelėms, veidrodžiams, langams, indams, taurėms, porcelianui, krištolui. Taip pat tinka valyti automobilį ir dušo kabinas.

• Rinkinys: 3 vnt. už dviejų kainą, sutaupai 33%.

-----

Mikropluošto šluostės šiandien yra tiesiog kiekvieno namų ūkio dalis.

Skirtingo šiurkštumo mikropluošto pašluosčių rinkinys - idealiai namų švarai palaikyti.

Mikropluošto šluostės puikiai sugeria vandenį ir nusausina.

Paviršių valymui nereikia chemijos priemonių - užtenka vandens.

Viskas blizga - nelieka dėmių ir šuorų.

Plauti rankomis ar skalbykle iki +90°C - nenaudoti baliklio ir muilo.

Smulkiau

3,50 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Mikropluoštas - kas tai? Suskaidykime paprastą siūlą į šimtus siūlelių - tai ir yra mikropluoštas!Šis pluoštas yra 100 kartų plonesnis už žmogaus plauką. Naudojant ypatingą techniką, aukštos kokybės mikropluoštas suaudžiamas į audinį, kuris gali sugerti 7 kartus didesnį kiekį drėgmės negu pats sveria. Tokiu būdu pagaminamas audinys su ypatingomis valomosiomis savybėmis. Jeigu kiti audiniai palieka nešvarius šuorus valomame paviršiuje, tai mikropluošto sausas audinys veikia kaip dulkių siurblys, o sudrėkintas - kaip kempinė, kuri surenka nešvarumus, palikdamas švarų ir blizgų paviršių.

Ką mes laimime, naudodami mikropluošto gaminius? Mikropluošto audinys visai nekenksmingas aplinkai. Jis 90 % sumažins cheminių valymo priemonių naudojimą, tuo pačiu apsaugodamas Jus nuo toksinių garų, o Jūsų odą - nuo tiesioginio kontakto su chemikalais. Tai ypatingai svarbu alergiškiems žmonėms ir tiems, kurie ypatingai jautrūs visų rūšių chemikalams. Jūsu vonioje ir virtuvėje, naudojant mikropluošto audinį, galima sunaikinti iki 90 % bakterijų nuo valomo paviršiaus. Tuo pačiu sudarant žymiai švaresnį ir sveikesnį klimatą visame name. Mikropluošto audinys yra labai patvarus - ilgai tarnauja. Jis plačiai naudojamas patalpų ir darbo vietų valymui įvairių gamybos šakų įmonėse. Gaminiai kasdieniniam naudojimui tinka ilgam laikui.

Kaip naudoti mikropluošto gaminius? Mikropluošto gaminius galima naudoti tiek sausus, tiek sudrėkintus.

Sausas: šiuo būdu švarinant veikia statinis efektas. Lengvai šluostant nešvarius paviršius prie audinio prikimba dulkės ir net nedidelės nešvarumų dalelės.

Drėgnas: mikropluošto audiniai puikiai nuvalo riebalus, kalkių apnašas ir kitus užteršimus nuo valomų paviršių. Tam, kad nuvalyti dėmes nuo paviršiaus, ant jo pašlakstykite truputį vandens.

Charakteristikos

Medžiagos Mikropluoštas
Paskirtis Švaros priemonė
Savybės Valymas be chemijos
Ilgis 40

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: