Kiti virtuvės reikmenys

Laikmatis - taimeris TRYNYS, plastikas, ORION (Čekija)

130729

• Gamintojas: VELKOOBCHOD ORION s.r.o. (Čekija).
• Medžiaga: plastikas.
• Išmatavimai: ovalo formos 6,0 x 4,0 x 4,0 cm.

• Atsparus aukštai temperatūrai.

---------

Ar jums kada nors nutiko taip, kad prieš pusryčius siūlėte virtus kiaušinius ir negalėjote įvertinti, kiek laiko užtrunka jo virimas iki reikiamos kietumo būsenos? 

Geros žinios visiems - šį neapibrėžtumą išsklaidė virtų kiaušinių ruošimo ekspertas, mūsų ponas TRYNYS. Tiesiog įdėkite jį tarp verdamų kiaušinių tiesiai į puodą ir palaukite, kol jis parodys norimą trynio tvirtumo laipsnį. Tai pamatysite pagal raudonos spalvos atsitraukimą ties pažymėtomis linijomis,  kur raudona spalva atsitraukia pagal verdančiame vandenyje praleistą laiką ir taip parodo kiaušinių išvirimo laipsnį.

Smulkiau

4,20 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

-

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Plastikas
Paskirtis Laikmačiai
Serija TETA
Struktūra / Konstrukcija Terminis
Prekės ypatybė Išmanusis įrankis

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: