Mikropluošto šluosčių rinkinys 2+1

20130+20135+20138

Kilmės šalis: Vokietija

Išmatavimai: 40 x 40 cm.

Kiekis: 3 vnt.

Skirtingo šiurkštumo mikropluošto pašluosčių rinkinys, idealiai namų švarai palaikyti.

Smulkiau

7,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

 Mikropluoštas - kas tai? - Suskaidykime paprastą siūlą į šimtus siūlelių-tai ir yra mikropluosštas!Šis pluoštas yra 100 kartų plonesnis už žmogaus plauką. Naudojant ypatingą techniką, aukštos kokybės mikropluoštas įaudžiamas į audinį, kuris gali sugerti 7 kartus didesnį kiekį drėgmės negu pats sveria. Tokiu būdu pagaminamas audinys su ypatingomis valomosiomis savybėmis. Jeigu kiti audiniai palieka nešvarumus valomame paviršiuje, tai mikropluošto sausas audinys veikia kaip dulkių siurblys, o sudrėkintas - kaip kempinė, kuri surenka nešvarumus ir bakterijas, palikdamas švarų ir blizgų paviršių.

Ką mes laimime, naudodami mikropluošto gaminius? Mikropluošto audinys visai nekenksmingas aplinkai. Jis 90 % sumažins cheminių valymo priemonių naudojimą, tuo pačiu apsaugodamas Jus nuo toksinių garų, o Jūsų odą - nuo tiesioginio kontakto su chemikalais. Tai ypatingai svarbu alergiškiems žmonėms ir tiems, kurie ypatingai jautrūs visų rūšių chemikalams. Jūsu vonioje ir virtuvėje, naudojant mikropluošto audinį, galima sunaikinti iki 99 % bakterijų nuo paviršiaus. tuo pačiu sudarant žymiai švaresnį ir sveikesnį klimatą visame name.Mikropluošto audinys yra labai patvarus. Jis plačiai naudojamas patalpų ir darbo vietų valymui įvairių gamybos šakų įmonėse.Gaminiai kasdieniniam naudojimui tinka ilgam laikui.

Kaip naudoti mikropluošto gaminius? Mikropluošto gaminius galima naudoti tiek sausus, tiek sudrėkintus.Sausi: šiuo būdu švarinant veikia statinis efektas. Lengvai šluostant nešvarius paviršius prie audinio prikimba dulkės ir net nedidelės nešvarumų dalelės.Sudrėkinti mikropluošto audiniai puikiai nuvalo riebalus, kalkių apnašas ir kitus užteršimus nuo valomų paviršių. Tam, kad nuvalyti dėmes nuo paviršiaus, ant jo pašlakstykite truputį vandens .

Charakteristikos

Paskirtis Kiti virtuvės reikmenys

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: