Pirkimo sąlygos ir pristatymas

Kaip pirkti?

Visų pirma užsiregistruokite ir sukurkite savo asmeninę paskyrą. Tuomet mūsų internetinėje parduotuvėje išsirinkite patikusią prekę.

Tada spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką „Į krepšelį. Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks „Prekių krepšelio“ atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis, toliau pasirinktomis prekėmis.

Kai išsirinksite visas norimas prekes, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį mygtuką „Peržiūrėti savo krepšelį“. Žingsnyje SANTRAUKA galėsite peržiūrėti išsirinktų prekių sąrašą ir pakoreguoti užsakymą (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti).

Tada spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“Pateksite į žingsnį PRISIJUNGTI arba žingsnį ADRESAS, kur reikės užpildyti ar patikslinti pirkėjo duomenų formą (šie duomenys reikalingi, kad galėtume pristatyti Jūsų užsakytas prekes).

Toliau vėl pasirinkite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“, žingsnyje PRISTATYMAS galėsite pasirinkti Jums labiausiai priimtiną prekių pristatymo ar atsiėmimo būdą.

Prieš pereidami prie apmokėjimo būtinai patvirtinkite, kad esate susipažinęs su mūsų el. parduotuvės Taisyklėmis. 

Dabar jau tikrai spauskite  „Pereiti prie apmokėjimo  pateksite į žingsnį MOKĖJIMAS, kur beliks pasirinkti Jums tinkamiausią apmokėjimo būdą. Paspaudę ant pasirinkto mokėjimo būdo, taip pat būtinai spauskite PATVIRTINU UŽSAKYMĄ. Dabar jau viskas užbaigta, gausite el.laišką su užsakymo patvirtinimu ir laukite užsakytų prekių.

P.S. Jeigu, kuriame nors užsakymo vykdymo žingsnyje iškilo nenumatytų problemų - skambinkite Tel.: 8 604 09011.

Pristatymo sąlygos

Nemokamas pristatymas – visoms prekių siuntoms, kurių vertė lygi ar virš 29,00 eurų!

Siuntoms mažesnėms, kaip 29,00 eurų vertės, pristatymo kaina 2,60 eurų visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją. Siuntos į Kuršių Neriją, siunčiamos per Lietuvos paštą, papildomas mokestis 4,34 eurų. Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu dėl apmokėjimo, siunčiame per Lietuvos Paštą ar VENIPAK GLOBAL.

Užsakymus iki 17,00 eur apmokant grynais prekių pristatymo metu VENIPAK kurjeriui, imamas 1,00 eur pinigų surinkimo mokestis. Tuo atveju užsakymas iki 17,00 eur sumos su pristatymu į namus kainuoja 3,60 eur.

Kadangi mūsų el. parduotuvėje yra tik realios - mūsų įmonės sandėlyje esančios prekės, tai mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta, kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje, 99% atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo tarnyba VENIPAK arba pats atsiimsite OMNIVA paštomatuose ar mūsų įmonės parduotuvėse.

Pastaba: kartais prekių pristatymo laikai gali būti įtakojami išorinių faktorių (kurių mes negalime kontroliuoti), todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pridėkite 1-2 dienas prie pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip Šv. Kalėdos, Šv. Velykos ir pan., pridėkite 3-4 dienas prie pristatymo laikotarpio.

Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.