Saugus atsiskaitymas už prekes

Siekiame savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti dar patogiau ir saugiau. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs nemokate už prekes. Už prekes Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik jūs. 

Jūsų asmens duomenys nėra kaupiami ir saugojami. Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudoja tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius.

 Mūsų e-parduotuvėje galite atsiskaityti šiais būdais:

- Mokėjimas (Paysera) banklink sistema - tai tiesioginis atsikaitymas prisijungus prie jūsų elektorininės bankininkystės.

- Mokėjimas išankstiniu pavedimu - patogus atsiskaitymas jei nesinaudojate elektronine bankininkyste ar prekes perkate įmonės reikmėms.

- Mokėjimas pristačius prekes - mokate kurjeriui pristačiusiam jūsų siuntinį. Šis mokėjimo būdas galimas jei jūsų krepšelio suma yra didesnė nei 29 Eur. Jei jūsų krepšelio suma yra mažesnė, nei 29 Eur. jūs tai pat galite atsiskaityti kurjeriui, bet už tai sumokėsite 1 Eur. grynųjų pinigų administravimo mokestį.

- Mokėjimas banko kortele Mūsų parduotuvė prisijungusi prie tarptautinės PayPal atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis sistemos. Atsiskaityti galite visomis kreditinėmis Visa, Mastercard ir American Express mokėjimo kortelėmis.

Užsakymo patvirtinimo puslapyje spauskite mygtuką "Patvirtinu" ir pasirenkite apmokėjimą per PayPal". Pateksite į PayPal sistemos puslapį, kur lengvai apmokėsite užsakymą. Apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą Jūs būsite informuoti PayPal el. laišku. Gavę pranešimą iš PayPal sistemos apie Jūsų atliktą pavedimą, mes iškart pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

Asmens duomenų apsauga

1. Užsisakyti prekes internetinėje parduotuvėje puodai.lt Pirkėjas gali dviem būdais:

1.1. užsiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje, įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį;

1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje.

2.Pirkėjas užsakydamas prekes tiek 1.1. tiek 1.2. Taisyklių punktuose numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą bei gali nurodyti savo lytį ir amžių.

2.1. Pirkėjas patvirtindamas šias Taisykles sutinka, jog 2.. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje puodai.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

2.2. Pirkėjas, sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.

2.3. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi įeiti į skilties „Mano duomenys“, nuimti varnelę prie teiginio “Naujienos el. paštu” ir paspausti nuorodą “Atnaujinti”. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi informuoti apie tai Pardavėją, punkte numatyta tvarka nurodyto elektroninio pašto adreso išsiųsdamas pranešimą adresu rinkodara@puodai.lt 

2.4. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje puodai.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklių 2.3 punkte nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

2.5. Pirkėjas, pageidaujantis užsakyti Pardavėjo internetinėje parduotuvėje siūlomas partnerių paslaugas, gali tai padaryti išreikšdamas sutikimą, kad aiškiai nurodyti jo asmens duomenys būtų perduodami atitinkamam partneriui užsakomų paslaugų suteikimo tikslu.

2.6. Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos pilnavertės internetinės parduotuvės puodai.lt paslaugos, Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) Pardavėjas įrašo informaciją - slapukus. Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo kaip ankstesnio puodai.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Pirkėjo prekių krepšelį, išsaugojimui, svetainės lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Pardavėjas įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Pirkėjas taip pat turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) jo kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės puodai.lt funkcijos jam gali būti neprieinamos. Pirkėjas, akceptuodamas Taisykles, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus ar kreipdamasis į Pardavėją internetinėje parduotuvėje puodai.lt nurodytais kontaktais.