Greitpuodis 4.5 ltr. Sicomatic t-plus be priedų, SILIT

21 2026 0196

• Kilmės šalis : Vokietija
• Greitpuodis su dangčiu, be priedų.
• Medžiaga: Feromagnetinis plienas, dengtas Silargan® danga.
• Išmatavimai: Ø 22 x h 12 cm.
• Talpa 4.5 ltr.
• Dangtis: Plienas 18/10, viršuje nuimama, nuo karščio apsaugota rankenėlė su reguliatoriumi.
• Korpusą galima plauti indaplovėje.
• Dangtis plaunamas tik po tekančiu vandeniu.
• Tinka visiems kaitinimo šaltiniams.

Serija: Sicom t-plus

 

Smulkiau

155,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę


SUTAUPYKITE LAIKO IR ENERGIJOS – MĖGAUKITĖS PUIKIU SKONIU.

Naujausias econtrol SILIT greitpuodis –

Sveikiau. Greičiau. Lengviau!!!

NAUJOJI SICOMATIC KARTA. DAR SVEIKESNEI VIRTUVEI.

 

• Patogus ir praktiškas - savaime lengvesnis naudojimas ir valymas.

• Taupus ir ekonomiškas - sutaupo iki 70% virimo laiko ir energijos.

• Sveikesnis ir maistą tausojantis gaminimas – visos šeimos sveikai mitybai.

PASUKIMAS PO PASUKIMO LENGVESNIS KELIAS Į GERESNĮ SKONĮ

PAŽANGI TECHNOLOGIJA SVEIKAI VIRTUVEI.

Greičiau. Virimo laikas yra iki 70% trumpesnis negu gaminant tradiciniais puodais, todėl jūs sutaupote daug vertingo laiko ir energijos. Netgi šaldytų produktų atitirpinimo ar konservavimo laikas sutrumpėja vos iki kelių minučių.


Sveikiau.
 Virimas hermetiškai sandariame puode, tiksliai palaikomoje idealioje temperatūroje užtikrina trumpesnį, konkretų virimo laiką. Toks trumpas maisto terminis apdorojimas išsaugo vertingus vitaminus ir mineralus.


Skaniau
. Patiekalai verda mažame skysčio kiekyje, savo pačių sultyse arba yra garinami specialiame garinimo įdėkle. Šiuo būdu jie išlaiko savo skonį, struktūrą, puikų maisto aromatą ir natūralią spalvą.


Patogiau nei anksčiau
. Visos greitpuodžio funkcijos, tokios kaip indo atidarymas ir uždarymas, norimo virimo lygio pasirinkimas ir garo išleidimas, yra reguliuojamos naudojantis viena elegantiška reguliavimo rankenėle.


Be nikelio.
 SICOMATiC® econtrol greitpuodžio korpusai viduje ir išorėje padengti stiklo keramikos danga SILARGAN, kuri yra be nikelio ir turi natūralių antibakterinių savybių. Tokie indai rekomenduojami nikeliui jautriems arba alergijų turintiems žmonėms.


Praktiškiau.
 Naujojo Econtrol greitpuodžio dangčio išplovimas daug lengvesnis dėka modernios dangčio konstrukcijos. Vienu užrakto paspaudimu atsisega dangtis nuo rankenos ir viską lengviau išplauname. Greitpuodžių korpusus dengianti spalvota SILARGAN keramika ypatingai lygi ir dėl to dar lengviau nuplaunama. Nuolatinis paviršiaus blizgesys ir sodrios spalvos tikrai patiks net didžiausiems estetams ir švaruoliams.


Saugiau
. SICOMATiC® greitpuodžiai turi net penkių elementų naudojimo saugumo užtikrinimo sistemą. Užrakinamos rankenos ir slėgio indikatorius neleidžia atidaryti greitpuodžio esant viduje nors kiek slėgio. Pagrindinis vožtuvas automatiškai palaiko virimo temperatūrą ir net slėgiui didėjant temperatūra išlaikoma užduotose ribose. Apsauginis – šaratinis vožtuvas suveikia tik esant per dideliam slėgiui ir išleidžia viršslėgį. Garai visuomet išleidžiami tik į priešingą pusę nuo rankenos ir stovinčio prie jos žmogaus. Avarinė išpjova dangčio šone reikalinga tuo atveju jeigu nesuveikė avarinis vožtuvas. Ji leidžia išpresuoti tarpinę per angą dangtyje ir avariniu būdu išleisti perteklinį garą. Naudokite saugius SILIT greitpuodžius kasdien ir būkite visiškai ramūs.


Universaliau.
 SICOMATiC® econtrol yra visapusiškai pritaikytas moderniai sveikai virtuvei. Netgi lengvi dietiniai patiekalai – košės, daržovės, žuvis, sriubos, troškiniai yra pagaminami greitai ir nepriekaištingai. Econtrol nepamainomas ir ilgai ruošiamų natūralių produktų ir patiekalų gamyboje. Rauginti kopūstai, rūkyta karka, žvėriena, burokėliai, žirniai, pupelės ir kiti ilgai verdamai patiekalai bus paruošti 2-3 kartus greičiau ir dar skaniau. SICOMATiC® econtrol taip pat yra idealiai pritaikytas kūdikių maisto paruošimui ir uogų sulčių išgavimui, bei uogienių virimui ir maisto konservavimui.
 

Taupiau. Dėka 2-3 kartus trumpesnio virimo jūs sutaupote net iki 70 proc. energijos. Vienas greitpuodis atstoja visą puodų rinkinį ir neužima daug vietos. Per metus 3-4 asmenų šeimai, kasdien naudojamas greitpuodis, dėka universalių panaudojimo galimybių, virimo greičio ir ekonomiškumo, leidžia sutaupyti tiek kiek kainuoja naujas vidutinės klasės šaldytuvas. Greitpuodžio suteikiamus privalumus sunku apsakyti – tai reikia pačiam pajausti ir tuomet negalėsite be jo gyventi.

 

Charakteristikos

Medžiaga/danga Silarganas
Paskirtis Greitpuodžiai
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms