Keptuvė aukšta Ø 24 Mineral B Element, De Buyer

5614 24

• Šalis gamintoja: Prancūzija
• Korpusas: Geležis 3 mm.
• Išmatavimai: h 7.5 x Ø 24 cm. dugno Ø 19.5 cm.
• Rankena: plienas, neįkaistanti konstrukcija.
• Svoris: 1.85 kg.
• Plovimas rankomis, nenaudoti indaplovėje.
• Tinka orkaitėms.
• Tinka visoms viryklėms, tai pat ir indukcinėms.

Smulkiau

49,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Keptuvės MINERAL B ELEMENT yra padengtos sertifikuotu, aukščiausios kokybės bičių vašku, todėl pirmiausiai keptuvę išplaukite labai karštame vandenyje ir kruopščiai sausai iššluostykite, taip pašalindami visus vaško likučius. Pripilkite į keptuvę maždaug 1 cm aliejaus (rafinuoto) ir kaitinkite ant stiprios ugnies 5 min. Išpilkite aliejų ir iššluostykite keptuvę gerai sugeriančiu virtuviniu rankšluosčiu (galima popieriniu).
Kuo dažniau keptuvę naudosite , tuo ji turės geresnes kepimo savybes. Kuo ji tamsesnė, tuo mažiau prie jos pridega.


NAUDOJIMAS: Gamindami keptuvėje naudokite nedaug riebalų. Gerai įkaitinkite keptuvę ir dėkite produktus. Apkepinkite juos iš abiejų pusių, sumažinkite ugnį ir baikite gaminti.
NEPALIKITE PARUOŠTO MAISTO KEPTUVĖJE!


PRIEŽIŪRA:
٠Po kiekvieno maisto ruošimo, gerai išplaukite keptuvę karštu vandeniu, pašalindami produktų likučius ir sausai iššluostykite (likusi drėgna, keptuvė gali rūdyti).
٠ Norint išvalyti keptuvę, įkaitinkite keptuvėje rupią druską ir palaikykite, kaitindami ant stiprios ugnies 1,5 min. Tuomet gerai išvalykite popieriniu rankšluosčiu. Rupi druska išvalys maisto likučius ir pašalins kvapą.
٠Laikas nuo laiko patepkite keptuvės vidų aliejumi (keletą lašų užvarvinę ant popierinio rankšluostuko). Keptuvę laikykite sausoje vietoje.


DĖMESIO!!! Neplaukite keptuvės indaplovėje!!! Nemirkykite!!!
Plaudami prikepusius maisto likučius, naudokitės šiurkščiąja kempinėlės puse.
Rūgštūs maisto produktai (pomidorai, vynas, citrinos ir kt.) gali pažeisti keptuvės impregnavimo aliejumi sluoksnį (atsiranda šviesios dėmės). Tokiu atveju pakartokite keptuvės KAITINIMĄ (aukščiau aprašytas).
Gaminant keptuvėje pirmuosius kartus, gali nutikti taip, kad ant kaitlentės liks nedidelis kiekis vaško. Jį nuvalykite su popierine servetėle, kol kaitvietė šilta.

Charakteristikos

Medžiaga/danga Geležis
Paskirtis Keptuvės gilios
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms