Sumažinta kaina! Scanpan Keptuvė aukšta Ø 28 cm su dangčiu indukcinė Classic, SCANPAN (Danija) Padidinti

Keptuvė aukšta Ø 28 cm su dangčiu, indukcinė, CLASSIC, SCANPAN (Danija)

5310 2800

• Gamintojas: (Danija)

• Korpusas: metalų lydinys išlietas su spaudimu, padengtas nepridegančia metalų mikrodalelių danga Stratanium (be PFOA/PFOS).
• Išmatavimai: h 5,7 x Ø 28 cm, dugno Ø 22,2 cm. 
• Rankena: iš neįkaistančio ir karščiui atsparaus bakelito.
• Svoris su dangčiu: 2,5 kg.
• Lengvai plaunama, rekomenduojame plauti rankomis.
• Tinka kepti orkaitėje iki 260°C.
Tinka indukcinėms ir visoms kitoms viryklėms.

Aukšta keptuvė „Classic“ - daugiafunkcinė keptuvė skirta entuziastingiems namų virtuvės šefams. Nesideformuoja, neišsigaubia, galima įdėti į orkaitę su rankena. Patogi rankena, optimalus svoris ir dugno storis, nesunki kilnoti. Aukšta keptuvė yra pati universaliausia - tinka kepimui, troškinimui ir orkaitėje. Idealiai tinka ant indukcinių viryklių.

Smulkiau

108,00 €

-20%

135,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SCANPAN CLASSIC indai yra nulieti iš aukštos kokybės specialaus aliuminio lydinio. Indų dugnas yra 6 mm storio, o sienelės 2 mm storio. Su aukštu spaudimu išlietas SCANPAN indų korpusas reiškia, kad daugiau virtuvėje nebus išlinkusiais dugnais, banguotais šonais ir klibančiom rankenom indų. Visada idealiai lygus SCANPAN indų dugnas užtikrins gerą gaminamo maisto kokybę, energijos ir riebalų taupymą. CLASSIC indai yra pritaikyti naudoti ant dujinių, elektrinių ir stiklo keramikos viryklių. SCANPAN indai greitai įkaista, gerai sukaupia šilumą ir tolygiai ją paskirsto. Kaitinimas kepimo metu gali būti sumažinamas iki vidutinio ar žemesnio lygio. Taip SCANPAN induose gaminamas maistas yra apsaugotas nuo aukštų temperatūrų poveikio ir gamybos metu taupoma energija – dujos ar elektra. SCANPAN indai yra padengti patentuota Stratanium danga. Ši naujos kartos ekologiška danga (be PFOA/PFOS), yra atspari mechaniniam poveikiui ir turi geras nepridegimo savybes.

Classic keptuvėse maistas nepridega ir neprisvyla. Jūs galėsite naudoti mažai riebalų. Indų valymas taps lengvas ir malonus – užteks tik šilto vandens ir minkštos kempinės. Daugiau jokių metalinių kempinių ir šveitimo miltelių.

Charakteristikos

Medžiaga/danga Stratanium
Paskirtis Keptuvės universalios
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija Classic