Keptuvė gili-troškintuvas Ø 26 cm su dangčiu HAPTIQ Stratanium+, SCANPAN (Danija)

6001082600

• Korpusas: supresuotas iš 5 nerūdijančio plieno ir aliuminio lydinio sluoksnių, išorė poliruota. Grūdinto stiklo dangtis su nerūdijančio plieno apvadu ir masyvi rankenėlė.
• Danga : profesionali Stratanium+ (plius) HAPTIC technologija be PFOA.
• Išmatavimai: h 8 x Ø 26 cm, dugno Ø 20 cm, kaitvietės Ø 18 cm.
• Rankena: ilga masyvi plieninė, neįkaistanti, pritvirtinta be varžtų prie korpuso.
• Rekomenduojama plauti rankomis, tačiau galima ir indaplovėje.
• Tinka naudoti orkaitėje iki 260°C.
• Pritaikyta indukcinėms viryklėms. Tinka ir kitų tipų viryklėms.
• Svoris: 1,700 kg be dangčio.

Naujos kartos Stratanium+ nesvylančios dangos dėka užtikrinamos išskirtinės kepimo savybės - skrudinimas, troškinimas, glazūravimas.

Smulkiau

151,20 €

-20%

189,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Stratanium+ danga sukurta ir pagaminta Danijoje, kur dirba bene geriausi pasaulyje restoranų virtuvių šefai. Kepk ir Tu, kaip skandinavų virtuvės šefas.

Gili keptuvė labai tinka ruošti įvairius troškinius, guliašus, čili con carne, midijas, paella, risotto, pasta alla Bolognese ir kitus gausius patiekalus. Aukšti troškintuvo šonai ir dugnas, pagaminti iš 5 sluoksnių vientiso metalo lakšto, tolygiai palaiko-paskirsto šilumą ir užtikrina optimalią patiekalų ruošimo temperatūrą. Su Stratanium+ danga neprisvils net jautriausi patiekalai. Masyvi plieno lydinio rankena yra labai patogi prilaikyti ir kilnoti gilią keptuvę-troškintuvą. Tai 100 proc. profesionalios virtuvės indas.

Keptuvės HAPTIQ pritaikytos profesionalioms indukcinėms viryklėms, tačiau puikiai tinka ir kitų tipų viryklių. Saugi ir tvari nesvylanti danga be PFOA. Lenktos indo dugno sienelės yra sukurtos taip, kad būtu patogu naudoti virtuvinius įrankius. Keptuvė pasižymi optimaliu šilumos paskirstymu. Tinka kepti orkaitėje iki 260°C. Galima naudoti neaštrius metalinius vartymo įrankius - menteles, lopetėles.

Charakteristikos

Medžiaga/danga Stratanium
Paskirtis Keptuvės gilios
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms