Sumažinta kaina! Scanpan Keptuvė CTX žema 26cm Padidinti

Keptuvė žema Ø 26 cm. CTX, SCANPAN

6500 2600

• Gamintojas: (Danija)
• Korpusas: 7 sluoksniai, padengtas patentuota plazmine Stratanium danga.
• Išmatavimai: h 4 x Ø 26 cm. dugno Ø 19 cm.
• Rankena: neįkaistanti nuo korpuso, nerūdijantis plienas.
• Svoris: 1.68 kg.
• Rekomenduojame plauti rankomis.
• Tinka orkaitėms iki 260 °C
• Tinka visoms viryklėms tai pat ir indukcinėms.

Smulkiau

92,00 €

-20%

115,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Scanpan CTX indų serija buvo sukurta tam , kad gaminantieji maistą ant indukcinės ar ant,bet, kurios kitos viryklės gautų milžinišką malonumą. Indai pagaminti net iš 7 sluoksnių , elegantiška išvaizda ir funkcionalumas, apgalvotos ir įgyvendintos smulkios detalės. Scanpan CTX serija -kokybė ir funkcionalumas mūsų kasdienybėje.

Visada idealiai lygus SCANPAN indų dugnas užtikrins gerą gaminamo maisto kokybę, energijos ir riebalų taupymą.) SCANPAN indai greitai įkaista, gerai sukaupia šilumą ir tolygiai ją paskirsto. Kaitinimas mažinamas iki vidutinio ar žemesnio lygio. Taip SCANPAN induose gaminamas maistas yra apsaugotas nuo aukštų temperatūrų poveikio ir gamybos metu taupoma energija.

SCANPAN indai yra padengti ne teflonine, o patentuota plazmine Titanium ceramic danga. Dangos sudėtyje nėra nikelio. Ši danga yra juodos spalvos. SCANPAN indų dangos pagrindą sudaro titano dioksidas ir titano keramika. Tokiai dangai uždengti buvo sukurta moderni plazminės difuzijos technologija. Šis procesas vyksta ypatingomis sąlygomis: iki 10000°C temperatūros įkaitinta titano dioksido ir titano keramikos plazma specialiomis patrankomis purškiama ant paruošto lydinio. Titanium ceramic danga, skirtingai nuo teflono, kaitinant neminkštėja, todėl yra atspari mechaniniam poveikiui. Tai reiškia, kad maistą galima vartyti visais įrankiais: šakute, bet kokios rūšies lopetėle ar šaukštu. Indo danga nepasižeidžia ir nenudega. Titanium ceramic danga turi geras antisukibimo savybes. SCANPAN TITANIUM induose maistas nepridega ir neprisvyla. Jūs galėsite naudoti mažai riebalų. Indų valymas taps lengvas ir malonus – užteks tik šilto vandens ir minkštos kempinės. Daugiau jokių metalinių kempinių ir šveitimo miltelių. SCANPAN TITANIUM indų rankenos ir rankenėlės pritvirtintos patentuotu užraktu spring lock. Toks tvirtinimas neturi varžto ir niekada neatsileis. Pačios rankenos ir dangčių laikikliai yra pagaminti iš kompozitinės medžiagos – duroplasto. Ši medžiaga atspari temperatūrai iki 260°C. Taigi visi SCANPAN TITANIUM indai yra universalūs, juos galima naudoti ne tik ant viryklės viršaus, bet ir orkaitėje, kur kepam ar troškinam 200–220°C temperatūroje

Charakteristikos

Medžiaga/danga Stratanium
Paskirtis Keptuvės universalios
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija CTX

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: