Sumažinta kaina! Scanpan Keptuvė Scanpan WOK 32 IQ Padidinti

Keptuvė WOK Ø 32 cm. IQ, SCANPAN

6430 3200

• Kilmės šalis : (Danija)
• Danga: Stratanium neturi PFOA ir PFOS.
- Wok keptuvė, Ø 32 cm, dugno Ø 14,5 cm. Aukštis 9 cm.
- svoris: 2,41 kg.
• Korpusas: lietas, 4mm. storio, iššorė padengta keramine antisukibimine danga, vidinė pusė - titano keramika.
• Rankenėlės: kietasis bakelitas, tvirtos, ergonomiškos, atsparios karščiui.
• Galima naudoti orkaitėje iki 260 laipsnių temperatūros.
• Tinka visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms.
Rekomenduojama plauti rankomis.

Smulkiau

116,00 €

-20%

145,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Nuostabūs receptai

Gaminimo metodai: Troškinimas

Troškinimui naudokite labai mažą kiekį skysčio. Iškepusiame maiste, turi būti likę visai mažai vandens, nes dauguma jo bus išgaravę. Keletą kartų patepkite mėsą marinatu, kad kepdama ji įgautų ypač stiprų skonį

. Kepimas maišant

Supjaustykite visus ingredientus mažais, vienodo dydžio gabalėliais ir greitai pakepkite aukštoje temperatūroje, nuolat maišydami. Reikės tik trupučio aliejaus, kadangi maistas yra visą laiką maišomas. Labai svarbu, kad visos sudedamosios dalys būtų paruoštos iš anksto, nes gaminant tokiu būdu, maistas iškepa labai greitai. Gaminimas laistant Kai reikia paruošti trapius ir gležnus ingredientus, juos galima virti laistant. Gaminimo procesas bus lengvesnis, jei viskas sudėsite į Wok tinklelį ir pamažu laistysite sultiniu ar virimo skysčiu.

Virimas garuose

Tokiam troškinimui naudokite bambukinį krepšelį. Įmerkite krepšelį į vandenį prieš pat jo naudojimą. Tada sudėkite visus ingredientus. Įdėkite krepšelį į Wok, į mažą kiekį vandens ir užvirkite. Garai švelniai kils pro krepšelį pagamindamas maistą.

Kepimas riebaluose

Supjaustykite maistą vienodo dydžio gabalėliais ir kepkite karštame aliejuje mažomis porcijomis. Jei reikia pagaminti greitai, kepkite aukštoje temperatūroje – apie 180°C. Jei reikia gaminti ilgiau, temperatūrą sumažinkite.

Gaminimas tešloje Supjaustykite mėsą, žuvį, vėžiagyvius, paukštieną ar daržoves mažais gabalėliais. Nusausinkite ir įmerkite į tešlą, tada kepkite dideliame aliejaus kiekyje kol apskrus ir pagels. Naudokite įprastą tešlą ar kiaušinio ir miltų mišinį. Geresnį rezultatą gausite kepdami mažomis porcijomis.

Charakteristikos

Medžiaga/danga Stratanium
Paskirtis WOK
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija IQ Line