KAI Europe Peilis virėjo hibridinis 20 cm. KAMAGATA Tim Malzer, KAI (Japonija) Padidinti

Peilis virėjo hibridinis 20 cm. KAMAGATA Tim Malzer, KAI (Japonija)

TMK-0770

• Gamintojas: KAI (Japonija).

- paskirtis: hibridinis virėjo - šefo peilis skirtas paruošti mėsą, daržoves, žuvį.
- ašmenų ilgis 20 cm.
- rankenos ilgis 10,9 cm.
- geležtės plienas: legiruotas kaltinis plienas DIN1.4116. Atsparus korozijai dėl padidinto chromo kiekio.

- ašmenys: 57+/-1, HRC dvipusio galandimo su TIM MALZER šefo parašu.

- rankena: poliruotas plastikas POM.

Hibridinis virėjo peilis suderina tradicinio Santoku peilio galą su europinio virėjo peilio geležte. Peilis turi aptakią ir dailią formą, užtikrina patogų ir higienišką naudojimą, pjauna tiksliai ir švariai. Modernus dizainas suderintas su japonų peilių gamybos tradicijomis. Puikiai subalansuoti peilio svoris ir rankenos forma užtikrina pjovimo kontrolę ir tikslumą.

Smulkiau

89,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

KAMAGATA hibridinis virėjo peilis, laikantis senųjų meistrų tradicijų, nepriekaištingai pagamintas moderniausioje peilių gamykloje. Šis virėjo peilis yra dviašmenio galandimo, ašmenų vienos pusės galandimo kampas 15-17 laipsnių. Rankenos galą puošia garsaus vokiečių profesionalaus virėjo Tim Mälzer sukurta graviūra - jaučio galva su šakute ir peiliu. Šis simbolis žinomas, kaip virėjo profesionalo simbolis. Šis hibridinis peilis Jums leis pasijusti tikru profesionaliu virtuvės šefu. 

KAMAGATA peilius rekomenduojame plauti tik rankomis, be aštrių ir agresyvių plovimo priemonių ir sausai nušluostyti. Indaplovėje neplauti.

Pjaustyti tik ant medinių ar plastikinių lentelių - taip užtikrinsite peilio aštrumą. Stiklinės pjaustymo lentelės netinkamos.

Galąsti peilį nelaukiant kol visiškai atšips. Rekomenduojamą tinkamą galąstuvą rasite žemiau esančiame priede arba prekių kataloge: galąstuvai.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Virėjo peilis
Ilgis 20

Priedai