Specialūs pasiūlymai

Peilis duonai 23 cm SHUN PREMIER Tim Malzer, KAI (Japonija)

TDM-1705

Pagaminta: KAI Japonijoje

Išmatavimai: ašmuo 23,00 cm, rankena - 12,0 cm.

Rankena: pagaminta riešutmedžio stiliaus PAKKA WOOD technologija, vienodai gerai tinka ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams.


SHUN PREMIER TIM MÄLZER duonos peilio ašmuo papuoštas rankų darbo įmušimais, kurie Japonijoje žinomi, kaip Tsuchime kalvio stilius. Tokiu būdu yra derinama nesenstanti klasikinė metalo apdirbimo tradicija su naujovišku ryškumu ir estetika. Peilio rankenos gale yra jaučio galvos įspaudas, kuris yra neoficialus Vokietijos profesionalių virtuvės šefų simbolis.

SHUN PREMIER TIM MÄLZER serija, suteikia pjovimo su profesionaliais įrankiais pojūtį. Tai naujas kokybės standartas PREMIUM virtuvės peilių segmente.

Supakuota originalioje medinėje dėžutėje.

Smulkiau

161,25 €

-25%

215,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SHUN PREMIER TIM MÄLZER - Damasko linijos peilių ašmens branduolio kietumas yra 61 (±1) HRC pagal Rockwell kietumo skalę. Visas peilis yra pagamintas iš korozijai atsparių 32 Damasko plieno sluoksnių, o centrine pjaunančia šerdimi pasirinktas VG MAX elitinis plienas. Viso yra 33 plieno sluoksniai, kurie užtikrina ypatingą peilio geležtės tvirtumą ir kartu optimalų lankstumą.

Rafinuotas KAI SHUN Damasko plieno peilių stilius suteikia kiekvienam SHUN peiliui unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra vienetinis egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas, technologija bei dizainas.
SHUN peilių serijai naudojamos japoniškų virėjų peilių gamybos technologijos, tos, kurios kilo iš Japonų Samurajų kardų gamybos ir dabar yra taikomos vakarietiško stiliaus SHUN PREMIER peilių gamybai.

Duonos peilis
Duonriekio peilio ašmens danteliai yra naujasis KAI išradimas. Peilio ašmens danteliai nuo centro pasvirę į dvi skirtingas puses. Todėl duona yra nesutrupinama, bet gražiai supjaustoma ir pjaustant nutrupa tik labai nedaug duonos trupinių.
Įdubę peilių ašmenys yra antrasis dalykas, padedantis gražiai ir gerai pjaustyti. Peiliuose esantys įdubę ašmenys suteikia ypatingą aštrumą sumažindami trintį. Pjaustant šie įdubimai sudaro oro pūsleles, kurios atsiranda tarp maisto ir ašmens, ir minimaliai sumažina maisto “ prikibimą“ prie ašmens. 

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Duonos peilis
Ilgis 23