GLOBAL File GS-11 lankstus peilis 15 cm, GLOBAL Padidinti

File GS-11 lankstus peilis 15 cm, GLOBAL (Japonija)

GS-11

Pagaminta: Japonijoje

File lankstus peilis. Ašmenų ilgis - 15 cm.

Peilis turi ploną ir lanksčią geležtę.

Tinkamiausias mėsos ir žuvies file paruošimui ir nukaulinimui.

GLOBAL peiliai turi vientisą korpusą, patogią plieninę rankeną, kuri yra neslidi ir itin higieniška. GLOBAL peilius labai mėgsta virėjai profesionalai ir maisto ruošimo gurmanai.

Smulkiau

92,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

GLOBAL peiliai yra gaminami iš unikalaus aukščiausos rūšies nerūdijančio plieno. Peiliai stiprinami ir grūdinami lede, todėl ilgai išlieka aštrūs ir yra atsparūs deformacijoms. Peilių kietumas pagal Rockwell skalę yra 56° - 58°. Taip, kaip ir samurajų kardai, taip ir kiekvienas GLOBAL peilis yra skrupulingai gaminamas rankomis, kol pasiekiamas tobulumas. GLOBAL peilį patogu laikyti rankoje, lygus paviršius ir tobula konstrukcija užtikrina lengvą priežiūrą, bei higieną.

GLOBAL peilių istorija yra viena sėkmingiausių visame pasaulyje. Iki šių dienų visi peiliai yra gaminami rankomis Yoshikino fabrike Japonijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. GLOBAL peiliai yra laimėję nesuskaičiuojamą kiekį apdovanojimų, sužavėję tūkstančius klientų ir vertinami profesionalų visame pasaulyje. Elegantiškas, modernus ir išskirtinis dizainas, ypatingai lengvas pjaustymas ir patvarumas – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių GLOBAL peilis taps neatskiriamu Jūsų virtuvės draugu.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Plienas
Savybės Lankstus file peilis
Ilgis 15