GLOBAL Global GS-3 universalus peilis 13 cm (Japonija) Padidinti

Global GS-3 universalus peilis 13 cm (Japonija)

GS-3

Pagaminta: Japonijoje

Universalus peilis. Ašmenų ilgis - 13 cm.

GLOBAL peiliai turi vientisą korpusą, patogią plieninę rankeną, kuri yra neslidi ir itin higieniška. GLOBAL peilius labai mėgsta virėjai profesionalai ir maisto ruošimo gurmanai.

Smulkiau

79,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

GLOBAL peiliai yra gaminami iš unikalaus aukščiausos rūšies nerūdijančio plieno. Peiliai stiprinami ir grūdinami lede, todėl ilgai išlieka aštrūs ir yra atsparūs deformacijoms. Peilių kietumas pagal Rockwell skalę yra 56° - 58°. Taip, kaip ir samurajų kardai, taip ir kiekvienas GLOBAL peilis yra skrupulingai gaminamas rankomis, kol pasiekiamas tobulumas. GLOBAL peilį patogu laikyti rankoje, lygus paviršius ir tobula konstrukcija užtikrina lengvą priežiūrą, bei higieną.

GLOBAL peilių istorija yra viena sėkmingiausių visame pasaulyje. Iki šių dienų visi peiliai yra gaminami rankomis Yoshikino fabrike Japonijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. GLOBAL peiliai yra laimėję nesuskaičiuojamą kiekį apdovanojimų, sužavėję tūkstančius klientų ir vertinami profesionalų visame pasaulyje. Elegantiškas, modernus ir išskirtinis dizainas, ypatingai lengvas pjaustymas ir patvarumas – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių GLOBAL peilis taps neatskiriamu Jūsų virtuvės draugu.

Charakteristikos

Medžiaga/danga Plienas
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Plienas
Savybės Universalus peilis
Ilgis 13