Nauja KAI Europe Peilis KIRITSUKE WHITE 15 cm Damasko plienas SHUN CLASSIC, KAI (Japonija) Padidinti

Peilis virėjo KIRITSUKE WHITE 15 cm Damasko plienas SHUN CLASSIC, KAI (Japonija)

DM-0777W

• Kilmės šalis: KAI (Japonija)
- geležtės ilgis 15,0 cm.
- rankenos ilgis 12,2 cm.

KIRITSUKE peiliai yra išskirtinė riboto leidimo peilių serija - LIMITED EDITION. Viso pasaulyje yra pagaminta tik 5555 vnt. šio modelio peilių. Kiekvienas peilis turi unikalų serijos numerį.

Japonų peilių meistrai KIRITSUKE peiliui suteikė ypatingą formą, kuri suderina tradicinio japonų virtuvės peilio Santoku privalumus su modernia ašmenų forma. Šios serijos peiliai yra skirti patogiai pjaustyti daržoves, mėsą ir žuvį. Ašmenų forma su smailėjančiu galu leidžia pjauti, skusti, porcijuoti ir net filiuoti. Uosio medienos stiliaus rankena idealiai sujungta su geležte, yra patogi ir saugi netgi labai greitai dirbant. Ašmenys užgaląsti dvipusio galandimo technika, kaip įprasta europinio stiliaus virėjų peiliams.

Smulkiau

179,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SHUN Classic virėjų serijos peiliai, pagaminti iš 33 Damasko plieno sluoksnių, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių virtuvės peilių serijų. Jie yra pripažįstami virėjų-šefų, priklausančių elitinei klasei. Profesionalūs SHUN Classic virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko stiliaus plieno, turinčio 32 sluoksnius. Vidinis 33-čias sluoksnis yra pagamintas iš ypatingo VG MAX plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC, turintis 1.0 % anglinio plieno, 1.5% kobalto) ir tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs. Tokie peilių ašmenys kiekvienam SHUN peiliui suteikia nepakartojamą aštrumą, kuris leidžia peiliui lengvai slysti netgi per kiečiausią maistą. Šis peilių ašmenų aštrumas kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu padaro virtuvės darbą lengvu bei nevarginančiu.
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius suteikia kiekvienam SHUN Classic peiliui unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas, technologija bei dizainas.
SHUN Classic peilių serijai yra pritaikytos geriausiųjų virėjų peilių gamybos technologijas, kurios kilo iš Japonų Samurajų kardų gamybos ir dabar yra naudojamos KAI vakierietiško stiliaus peilių gamybai.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Virėjo peilis
Ilgis 15