Sumažinta kaina! KAI Europe SHUN Damasko

Peilis steiko 12.5 cm. SHUN CLASSIC Damasko, KAI

DM-0711

• Kilmės šalis : (Japonija)
- ašmenų ilgis 12 cm.
- rankenos ilgis 10,4 cm.
- svoris:
Šios serijos peiliai yra dvipusio galandymo.

Smulkiau

71,25 €

-25%

95,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SHUN virėjų serijos peiliai, pagaminti iš Damasko plieno, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių peilių serijų. Jie yra pripažįstami virėjų, priklausančių elitinei klasei.
Profesionalūs SHUN virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko plieno, turinčio 32 sluoksnius. 33 -vidinis sluoksnis yra pagamintas iš V - 10 plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC, 1.0 % anglinio plieno, 1.5% kobalto) ir tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs.
Išgaubti peilių ašmenys kiekvienam Shun peiliui suteikia nepakartojamą aštrumą, kuris leidžia peiliui lengvai slysti netgi per kiečiausią maistą. Šis peilių ašmenų aštrumas kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu padaro darbą lengvu bei nevarginančiu.
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius suteikia kiekvienam SHUN peiliui unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas , technologija bei dizainas.
SHUN peilių serija pritaikė geriausiųjų virėjų peilių gamybos technologijas, tas, kurios kilo iš Japonų Samurajų kardų gamybos ir buvo pritaikytos vakierietiško stiliaus peilių gamybai.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Steiko peilis
Ilgis 12.5

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: