Puodų rinkinys 3 vnt. Fusion Impact, SCANPAN

7107 0000

• Kilmės šalis : (Danija)
• Danga: aukštos kokybės 18/10 nerūdijantis plienas
komplektą sudaro:
- padažinė su dangčiu, Ø 16 cm, talpa - 1,8 ltr.
- puodas auštas su dangčiu, Ø 18 cm, talpa - 2,5 ltr.
- puodas aukštas su dangčiu, Ø 20 cm, talpa - 3,2 ltr.
• Korpusas: sienelės iš nerūdijančio plieno, trijų sluoksnių dugnas
• Rankenėlės: nerūdijančio plieno, tvirtos, ergonomiškos, atsparios karščiui
• Dangtis: karščiui atsparaus stiklo, su nerūdijančio plieno apvadu, viršuje nuo karščio apsaugota rankenėlė.
• Galima plauti indaplovėje
• Galima naudoti orkaitėje
• Tinka visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms

Smulkiau

145,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SCANPAN IMPACT -serija sukurta, naudojant "užmetimo" technologiją. Technologijos esmė - lietą aliuminio sluoksnį, apgaubti dviem sluoksniais nerūdijančio plieno. Bendras dugno storis 6,5 mm. užtikrina puikias šilumos laidumo sąvybes.

 SCANPAN IMPACT serija visada užtikrina optimalų ir tolygų šilumos paskirstymą, sumažinti kepimo laiką ir energijos suvartojimą iki minimumo. Be to turi visuomet "šaltas" rankenas ir specialų indo kraštelį, neleidžianti varvėti, nupylus skysčius.

Fusion IMPACT
(nerūdijančio plieno 18/10)

KOKYBĖ

Turėdami 50 metų patirtį, Danijos dizaineriai sukūrė eilę IMPACT gaminių su ypatumais, kurių klientai tikisi iš kompanijos SCANPAN. SCANPAN IMPACT - tai įvairios įperkamos prekės, atitinkančios pagrindines kompanijos SCANPAN gaminių galimybes: kokybę, funkcionalumą ir puikų veikimą.
SCANPAN IMPACT išsiskiria stilinga dviejų atspalvių apdaila ir praktiškais stikliniais dangčiais. Žodis „impact“, t.y. poveikis, pavadinime yra susijęs su puodo dugno apsauga nuo poveikių. Stilingas puodo dugno dizainas įrodo, kad kompanija SCANPAN nuolat plečia galimybes, siekdama užtikrinti, kad SCANPAN puodai atrodytų puikiai ir suteiktų geriausią vertę už sumokėtus pinigus.

VEIKIMAS

SCANPAN IMPACT pasižymi smūgiams atspariu dugnu. Tarp dviejų aukštos kokybės nerūdijančio plieno sluoksnių yra 5 mm aliuminio sluoksnis. Bendras 6,4 mm dugno storis yra idealus, kadangi užtikrina greitą karščio pasiskirstymą ir optimalų karščio išlaikymą.
Siekiant užtikrinti maksimalų patvarumą, SCANPAN IMPACT sienelės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno 18/10. Dugne yra nerūdijančio plieno 18/0 protektorius, užtikrinantis, kad puodas būtų tinkamas visiems energijos šaltiniams, įskaitant indukciją.

FUNKCIONALUMAS

SCANPAN IMPACT rankenėlės yra iš lieto nerūdijančio plieno ir tvirtai pritvirtintos prie puodo vidinėmis nerūdijančio plieno kniedėmis. Rankenėlės yra sukonst-ruotos taip, kad išliktų neįkaitę ilgesnį laiką.
Puodo briauna yra sukonstruota taip, kad padėtų išvengti erzinančio varvėjimo pilant iš puodo, o vidiniai talpos žymekliai leidžia lengvai ir greitai pamatuoti gaminamo maisto tūrį.
Grūdinto stiklo dangčių dėka maisto ruošimas tampa praktiškesnis, nes galima matyti, kaip maistas verda.

Charakteristikos

Medžiaga/danga Plienas 18/10
Paskirtis Puodų rinkiniai
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija Fusion Impact

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: