Nauja Orion Termo puodelis 0,43L, SIDABRINIS, ORION (Čekija) Padidinti

Termo puodelis 0,43L, SIDABRINIS, ORION (Čekija)

112264-S

• Šalis gamintoja : (Čekija)
• Talpa : 430 ml.
• Išmatavimai: aukštis 16 cm, Ø 6,5 cm.
• Korpusas: sienelės iš nerūdijančio plieno, dviejų sluoksnių su vakuumo tarpu, nesugeria kvapų, plieninis paviršius, telpa automobilio dėkle.
• Dangtelis: plienas ir plastikas, atidaromas pakeliant snapelį.
• Korpusą galima plauti indaplovėje.

Termoizoliacinės savybės: karštas turinys išlieka reikiamos temperatūros iki 4 valandų, šaltas iki 6 valandų. Izoliacinės savybės priklauso nuo aplinkos temperatūros, pradinės skysčio temperatūros ir kiekio. Pvz.: gėrimas išliks karštas daug ilgiau kambario temperatūroje, nei žiemą lauko sąlygomis.

Rekomenduojama naudoti, kaip termo puodelį darbe ant stalo ar automobilyje.

Išplovus, pilnai išdžiovinti neužsukus.

Smulkiau

17,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Novatoriškos formos ir nekasdieniško spalvingumo, skardinės formos termo puodelis turi gerai izoliuotą dangtelį, kurio sriegis yra su silikoniniu intarpu. Nuleidžiamas ir pakeliamas gėrimui snapelis. Dangtelis sandarus ir patikimai užsispaudžia.
Maksimalus termoizoliacijos našumas yra 4 val. šiltam gėrimui ir 6 val. šaltam gėrimui, kai termo puodelis yra pilnai užpildytas, o gėrimas yra pilamas į įkaitintą ar atšaldytą termo puodelį.
(Prieš naudojant termo puodelį, 5 min. iki įpilant norimą karštą skystį, įpilkite verdančio vandens ir palaikykite, kad įkaistų indo vidinės sienelės).

Charakteristikos

Paskirtis Termopuodeliai