Peiliai atskiri

Specialūs pasiūlymai

Sumažinta kaina! KAI Corporation SHUN Damasko virėjo peilis Padidinti

Peilis virėjo 20 cm SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija)

DM-0706

• Kilmės šalis : (Japonija)
- ašmenų ilgis 20 cm.
- rankenos ilgis 12,2 cm.
- svoris:
Šios serijos peiliai yra dvipusio galandymo.

Smulkiau

129,00 €

-25%

172,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę


Tokijuje įkurta KAI Grupė daugiau nei 90 metų gamina virėjų peilius, bei kitus virtuvės įrankius, pasižyminčius estetika, aštrumu bei patikimumu. Šios KAI produktų savybės išskiria juos iš kitų produktų bei suteikia jiems aukštą vietą tarp pasaulio geriausiųjų.
Šių įrankių kokybė yra pagrįsta Japonų Samurajų senovės įrankių gamybos kultūra bei tradicijomis. 
Dabartiniais laikais tradiciniai ingridientai yra sujungiami su moderniomis naujoviškomis idėjomis ir taip atsiveria daug naujų galimybių. 
Tai yra viena iš priežasčių, kodėl Japonų virtuvė ir maisto ruošimo menas žavi tiek daug Europiečių.
Japonai mąsto holistiškai , taigi maisto gaminimas, menas bei filosofija yra neatskiriami vieni nuo kitų. Pagal patarlę, tai galima apibūdinti šias žodžiais: ”šventė akims“. Gera pjaustymo technologija suteikia galimybes gražiai išpjaustyti bei išdekoruoti maistą ir tai atspindi japoniškąjį maisto paruošimo meną.
Peiliai turi savo stilių ir yra išskirtinai naudingi. Jie turi gerą dizainą bei modernią technologiją, atspindinčią Rytų Europos valgymo kultūrą. 
Pagal šiuos pareikalavimus KAI išvystė išsamų produkto rinkinį, pradedant tradiciniais japoniškais virėjų peiliais ir baigiant moderniojo dizaino peiliais. 
Shun virėjų serijos peiliai, pagaminti iš Damasko plieno, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių peilių serijų. Jie yra pripažįstami virėjų, priklausančių elitinei klasei.
Profesionalūs Shun virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko plieno, turinčio 33 sluoksnius. Vidinis sluoksnis yra pagamintas iš VG - 10 plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC, 1.0 % anglinio plieno, 1.5% kobalto) ir tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs. 
Išgaubti peilių ašmenys kiekvienam Shun peiliui suteikia nepakartojamą aštrumą, kuris leidžia peiliui lengvai slysti netgi per kiečiausią maistą. Šis peilių ašmenų aštrumas kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu padaro darbą lengvu bei nevarginančiu. 
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius suteikia kiekvienam SHUN peiliui unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas , technologija bei dizainas. 
SHUN peilių serija pritaikė geriausiųjų virėjų peilių gamybos technologijas, tas, kurios kilo iš Japonų Samurajų kardų gamybos ir buvo pritaikytos vakierietiško stiliaus peilių gamybai. 
Šis menas reikalauja tam tikro įdėklo, kad būtų atskleistas jo grožis. Pagal šį principą buvo sukurtas naujas SHUN peilių idėklas. Unikalus dizainas. Individuali akrylikos bei medienos įdėklo kombinacija leidžia matyti damasko plieno peilių ašmenis.

Charakteristikos

Medžiagos Plienas Damasko / Pakkawood kompozitas
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Virėjo peilis
Serija SHUN CLASSIC
Ilgis 20

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: