Peiliai sūriui / picai

Sumažinta kaina! GÜDE GmbH Peilis sūriui 15,0 cm ALPHA, GÜDE Solingen (Vokietija)

Peilis sūriui 15,0 cm ALPHA, GÜDE Solingen (Vokietija)

1290-15

• Gamintojas: Franz Güde GmbH (Solingen, Vokietija).

• Medžiagos: aukščiausios kokybės chromo, vanadžio, molibdeno kaltinis nerūdijantis plienas, bakelito kriaunos.

• Išmatavimai: geležtė 15,0 cm.

• Plauti rankomis su plovimo priemone ir sausai nušluostyti.

GÜDE sūrio peilis yra skirtas vidutinio kietumo fermentuoto sūrio pjaustymui. Dėka geležtėje esančių specialių kiaurymių-langelių atpjaunamas sūris nesulimpa ir reikia mažiau pastangų atpjaunant. Geležtės ašmuo turi smulkius dantukus, kurie irgi palengvina pjovimą. Peilio gale yra maža dvišakė šakutė, kuria pasmeigus, galima perkelti atpjautą sūrio riekutę.

Smulkiau

56,25 €

-25%

75,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Dabartiniai FRANZ GÜDE MESSER SOLINGEN įmonės peiliai atspindi keturių GÜDE šeimos kartų 110 metų peilių gaminimo istoriją. Visi peiliai yra gaminami iš vieno ištisinio plieno ruošinio. Peiliams gaminti naudojamas specialios markės plieno lydinys su chromu, vanadžiu, molibdenu - suteikia išskirtinio tvirtumo. Peilis apdirbamas 30 skirtingų rankų darbo operacijų, grūdinamas lede (skystame azote) ir užaštrinamas tik rankomis.

Šiandien, kai kompromisų kokybėje nepripažįstantis rankų darbas vėl atgauna didžiulę svarbą, kai originalus ir natūralus skonis vėl yra lemiamas faktorius pasirenkant maistą - GÜDE peiliai užkariauja vis daugiau entuziastingų vartotojų. Pirmiausia tai – virtuvės profesionalai, o taip pat vis daugiau ir daugiau pasišventusių virtuvės mylėtojų, gurmanų ir maisto ruošimo entuziastų.

Charakteristikos

Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Plienas kaltinis
Savybės Peilis sūriui
Serija Alpha
Ilgis 15

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: