Peiliai

Specialūs pasiūlymai

Sumažinta kaina! GLOBAL GLOBAL GSF-22 universalus peilis 11 cm, YOSHIKIN (Japonija) Padidinti

GLOBAL GSF-22 universalus peilis 11 cm, YOSHIKIN (Japonija)

GSF-22

Pagaminta: Japonijoje

Universalus peilis. Ašmenų ilgis - 11 cm.

Smulkiau

58,90 €

-5%

62,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

GLOBAL peiliai yra gaminami iš unikalaus aukščiausos rūšies nerūdijančio plieno. Peiliai stiprinami ir grūdinami lede, todėl ilgai išlieka aštrūs ir yra atsparūs deformacijoms. Peilių kietumas pagal Rockwell skalę yra 56° - 58°. Taip, kaip ir samurajų kardai, taip ir kiekvienas GLOBAL peilis yra skrupulingai gaminamas rankomis, kol pasiekiamas tobulumas. GLOBAL peilį patogu laikyti rankoje, lygus paviršius ir tobula konstrukcija užtikrina lengvą priežiūrą, bei higieną.

GLOBAL peilių istorija yra viena sėkmingiausių visame pasaulyje. Iki šių dienų visi peiliai yra gaminami rankomis Yoshikino fabrike Japonijoje, laikantis aukščiausių kokybės standartų. GLOBAL peiliai yra laimėję nesuskaičiuojamą kiekį apdovanojimų, sužavėję tūkstančius klientų ir vertinami profesionalų visame pasaulyje. Elegantiškas, modernus ir išskirtinis dizainas, ypatingai lengvas pjaustymas ir patvarumas – tai tik keletas priežasčių, dėl kurių GLOBAL peilis taps neatskiriamu Jūsų virtuvės draugu.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Paskirtis Kavai, arbatai priedai
Savybės Universalus peilis
Serija GLOBAL
Ilgis 11