Termopuodeliai

Specialūs pasiūlymai

Sumažinta kaina! Orion Termo puodelis 0,7L DVISPALVIS-ŽALIA/MĖLYNA, ORION (Čekija)

Termo puodelis 0,7L DVISPALVIS-ŽALIA/MĖLYNA, ORION (Čekija)

125861

• Šalis gamintoja : (Čekija)
• Talpa : 700 ml.
• Išmatavimai: aukštis 21 cm, Ø 7 cm.
• Korpusas: sienelės iš nerūdijančio plieno, dviejų sluoksnių su vakuumo tarpu, nesugeria kvapų, glotnus paviršius, telpa automobilio dėkle.
• Dangtelis: plienas ir plastikas, atidaromas pakeliant snapelį.
• Nerekomenduojama plauti indaplovėje.

Termoizoliacinės savybės: karštas turinys išlieka reikiamos temperatūros iki 8 valandų, šaltas iki 12 valandų. Termoizoliacinės savybės priklauso nuo aplinkos temperatūros, pradinės skysčio temperatūros ir kiekio. Pvz.: gėrimas išliks karštas daug ilgiau kambario temperatūroje, nei žiemą lauko sąlygomis.

Geriama neužsivertus, nes yra patogus snapelis ir skystis traukiamas per šiaudelį. Tinka ligoniams ir dviratininkams.

Plauti rankomis, pilnai išdžiovinti neužsukus.

Smulkiau

14,45 €

-15%

17,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Novatoriškos formos ir nekasdieniško spalvingumo, skardinės formos termo puodelis turi gerai izoliuotą dangtelį, kurio sriegis yra su silikoniniu intarpu. Nuleidžiamas ir pakeliamas gėrimui snapelis. Dangtelis sandarus ir patikimai užsispaudžia.
Maksimalus termoizoliacijos našumas yra 8 val. šiltam gėrimui ir 12 val. šaltam gėrimui, kai termo puodelis yra pilnai užpildytas, o gėrimas yra pilamas į įkaitintą ar atšaldytą termo puodelį.
(Prieš naudojant termo puodelį, 5 min. iki įpilant norimą karštą skystį, įpilkite verdančio vandens ir palaikykite, kad įkaistų indo vidinės sienelės).

Charakteristikos

Paskirtis Termopuodeliai