Troškintuvai / Kazanai

Troškintuvas su dangčiu 3,6 L FONTIGNAC apvalus 24 cm, emaliuotas ketus, mėlynas, STAUB Group (Prancūzija)

17181

• Gamintojas: STAUB Group (Prancūzija), priklauso ZWILLING GROUP (Vokietija)
• Korpusas: 3 mm ketus padengtas mėlynu emaliu išorėje, juodu emaliu viduje.
• Matmenys: troškintuvas su dangčiu h 10,0 x 24,0 cm, talpa - 3,6 L, svoris 4,5 kg.
• Dangtis: ketus padengtas emaliu, rankenėlė iš karščiui atsparaus duroplasto.
• Tinka naudoti orkaitėse iki +220°C.
• Tinka visų tipų viryklėms, įskaitant indukcines, plauti rankomis.

Troškintuvai FONTIGNAC yra pagaminti iš ketaus - špižiaus ir pritaikyti lėtam virimui bei troškinimui dėka garų kondensavimosi efekto, kuris neleidžia maistui išdžiūti ir prisvilti.

FONTIGNAC indai turi unikalią savybę - dangtis laikosi užkištas už rankenėlės ir nereikia galvoti kur jį padėti, kai serviruojate patiekalą į lėkštes.

Smulkiau

58,65 €

-15%

69,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

FONTIGNAC ketaus puodas - troškintuvas yra sukurtas sveiko maisto gaminimui - tai reiškia, kad lėtai troškindami, maiste išsaugosite daugiau vitaminų, mineralų ir natūralų maisto skonį, spalvą bei struktūrą.

Venkite kaitinti tuščią indą, neleiskite staigių temperatūrų skirtumo karšta-šalta. Įkaitusį indą nedėkite ant šalto paviršiaus - sniego ar ledo. Nepilkite šalto vandens į įkaitusį indą - venkite staigaus atšaldymo. Dėl tokių neapgalvotų veiksmų gali sutrūkinėti ir atšokti emalis - glazūra.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Ketus / špižius / emalis
Paskirtis Troškintuvai
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: