Troškintuvai / Kazanai

Troškintuvas AROMA 3 dalių, 9,0 L, su dviem dangčiais, ovalus, ORION (Čekija)

123765

• Gamintojas: ORION (Čekija).
• Korpusas: aliuminio lydinys, padengtas neprisvylančia danga BION.
• Išmatavimai:

* viršutinė dalis / grill keptuvė - vidus 38x25x5 cm, išorė 43x30x5,5 cm;

* apatinė dalis / dubuo - vidus 38x25x13 cm, išorė 43x30x13,5 cm;

* bendras aukštis 20 cm, talpa - 9,0 L.
• Dangtis: grūdintas stiklas su nerūdijančio plieno apvadu ir rankenėle su aromatiniu piltuvu.
• Tinka naudoti orkaitėje su metalo dangčiu iki +260°C, su stiklo dangčiu iki +200°C.

• Galima plauti indaplovėje.

AROMA metalinis troškintuvas - puikus indas patiekalų orkaitėje mėgėjams. Galima kaitinti ir ant viryklės viršaus, tinka indukcijai.  Indas atsparus karščiui, dūžiui, higieniškas, lengvai plaunamas. Stiklo dangtis padeda stebėti gamybos eigą.

Mes rekomenduojame naudoti virtuvines pirštines.

Smulkiau

107,10 €

-15%

126,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

AROMA troškintuvą galima naudoti, kaip klasikinį keptuvą orkaitėje su metaliniu dangčiu, o su stikliniu dangčiu, kaip aromatinį troškinimo puodą ant viryklės viršaus. Taip pat atskirai naudoti jo dalis - viršutinę dalį, kaip seklią skrudinimo keptuvę ar grill keptuvę, skirtą mėsai, žuviai ir daržovėms kepti. Kepimo keptuvė ir dubuo yra padengti nelipnia danga, kuri leis Jums paruošti patiekalus su kuo mažiau riebalų. Dėl išorinio paviršiaus apdorojimo abi dalys gali būti naudojamos ant visų tipų šilumos šaltinių, įskaitant indukciją ir orkaitėje.

Privalumas - yra ekscentriškai išdėstytos rankenos, kurių dėka keptuvas ar jo dalis gali lengvai tilpti į standartinę orkaitę.

Stiklo dangtis turi rankenėlę su aromatiniu piltuvu, per kurį galima į vidų įpilti aliejaus, vyno, sojos, balzaminio acto, alaus - patiekalų aromatizavimui ir pagardinimui.

Kitas privalumas - yra lengvas naudojimas ir valymas.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Aliuminio liejinys
Paskirtis Troškintuvai
Savybės Galima naudoti orkaitėje