Troškintuvai / Kazanai

Sumažinta kaina! CS SOHN - KOCHSYSTEME Troškintuvas žemas su dangčiu 1,7 L XANTEN, apvalus Ø 22 cm, emaliuotas ketus, pilkas, CS KOCHSYSTEME (Vokietija) Padidinti

Troškintuvas žemas su dangčiu 1,7 L XANTEN, apvalus Ø 22 cm, emaliuotas ketus, pilkas, CS KOCHSYSTEME (Vokietija)

067434

• Gamintojas: CARL SCHMIDT SOHN GmbH (Vokietija).
• Korpusas: ketus nulietas modernia DISA technologija, sienelės 4 mm storio.

• Padengimas: emalis PRONAMELPLUS be PFOA, pilkai juoda spalva išorėje, balta viduje.

• Matmenys: troškintuvo Ø 22,0 x h 5 cm, talpa - 1,7 L.
• Dangtis: ketus padengtas emaliu, rankenėlė iš masyvaus nerūdijančio plieno.

• Tinka naudoti orkaitėse iki +230°C.
• Tinka indukcijai ir kitų tipų viryklėms, rekomenduojama plauti rankomis.

-----

CS-KOCHSYSTEME XANTEN serijos puodai ir troškintuvai - yra pagaminti iš ketaus / špižiaus ir padengti kokybišku emaliu.

XANTEN puodas / troškintuvas pritaikytas lėtam virimui ir troškinimui 'slowcook'. Dėka masyvaus, šilumą sukaupiančio, korpuso ir garų ant dangčio kondensavimosi efekto, maistą galite troškinti 'savo sultyse'.

Smulkiau

47,20 €

-20%

59,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

CS KOCHSYSTEME XANTEN ketaus puodai / troškintuvai yra sukurti sveiko maisto gaminimui - tai reiškia, kad lėtai troškindami, maiste išsaugosite daugiau vitaminų, mineralų ir natūralų maisto skonį, spalvą bei struktūrą.

Skysčio reikia pilti tiek (ne mažiau kaip 200 ml.), kad užtektų troškinimui iki pat patiekalo gamybos pabaigos. Gali būti įpilamas daržovių ar mėsos sultinys, natūralus sausas vynas, obuolių sultys ar kitas skystis pagal receptą. Jeigu gaminimo laikas bus ilgas ir neužteks skysčio - maistas gali prikepti.

Pradėkite indą įkaitinti nuo 1/3 viryklės galios, tik po 5 min. padidinkite kaitinimą. Orkaitės įkaitinti nereikia - įdėkite indą su maistu ir startuokite pagal receptą, indas lėtai įkais kartu su orkaite. Venkite kaitinti tuščią indą, neleiskite staigaus temperatūrų skirtumo karšta-šalta. Įkaitusį indą nedėkite ant šalto paviršiaus - sniego ar ledo. Nepilkite šalto vandens į įkaitusį indą - venkite staigaus atšaldymo. Plauti galima tik mažiausiai praėjus 15 min. nuo išėmimo iš orkaitės ar nukėlimo nuo karštos viryklės. Dėl neatsargių ir neapgalvotų veiksmų gali sutrūkinėti ir atšokti emalis / glazūra.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Ketus / špižius / emalis
Paskirtis Troškintuvai
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija XANTEN
Ilgis 22
Prekės ypatybė Kaina / Kokybė - geras pasirinkimas