Visos prekes

Sumažinta kaina! ORION Termopuodelis 0,5L ŠYPSENA juodas, ORION Padidinti

Termo puodelis 0,5L ŠYPSENA juodas, ORION

125892

• Šalis gamintoja : (Čekija)
• Talpa : 500 ml.
• Išmatavimai: aukštis 19 cm., Ø 7 cm.
• Korpusas: sienelės iš nerūdijančio plieno, dviejų sluoksnių su vakuumo tarpu, nesugeria kvapų, glotnaus paviršiaus.
• Dangtelis: plienas ir plastikas, atidaromas pastumiant snapelį.
• Nerekomenduojama plauti indaplovėje.

Termoizoliacinės savybės: karštas turinys išlieka reikiamos temperatūros iki 4 valandų, šaltas iki 6 valandų. Termoizoliacinės savybės priklauso nuo aplinkos temperatūros, pradinės skysčio temperatūros ir kiekio. Pvz.: gėrimas išliks karštas daug ilgiau kambario temperatūroje, nei žiemą lauko sąlygomis.

Tinka į automobilio dėklą puodeliams.

Plauti rankomis, pilnai išdžiovinti neužsukus.

Smulkiau

12,80 €

-20%

16,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Novatoriškos formos ir nekasdieniško spalvingumo, skardinės formos termopuodelis turi gerai izoliuotą dangtelį, kurio sriegis yra su slikoniniu intarpu. Nuleidžiamas ir pakeliamas gėrimui snapelis. Dangtelis sandarus ir patikimai užsispaudžia.
Maksimalus termoizoliacijos našumas yra 6 val. šiltam gėrimui ir 8 val. šaltam gėrimui, kai termopuodelis yra pilnai užpildytas, o gėrimas yra pilamas į įkaitintą ar atšaldytą termopuodelį.
(Prieš naudojant termopuodelį, 5 min. iki įpilant norimą karštą skystį, įpilkite verdančio vandens ir palaikykite, kad įkaistų indo vidinės sienelės).

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Paskirtis Termopuodeliai

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: