Dubuo su priedais, Multimaker, BORNER

• Gamintojas: Vokietija
• Korpusas: Aukštos kokybės maistinis plastikas, be BPA ir bifenolio A. Lengvai valomas, nesugeria kvapų.
• Išmatavimai: h 12 x Ø 24 cm. dugno Ø 19 cm.
• Komplektacija: Dubuo, į dubenio dugną dedamas sietelis su kojelėmis, dangtis - rėmelis, dangtis su vakuminiu vožtuvu.
• Galima plauti indaplovėje.
• Supakuota dėžutėje.

Galimos spalvos: žalia, raudona, oranžinė.

Norėdami įsigyti šią prekę pereikite į gamintojo BORNER firminę el.parduotuvę www.borner.lt.

Prekę Lietuvoje internetu galite įsigyti www.borner.lt el.parduotuvėje arba apsilankę "Silit - virtuvės indai" salone Kaune PC MOLAS.

Smulkiau

24,90 €

-5,00 €

29,90 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Paruoškite ir patiekite šviežias salotas greitai ir paprastai naudodamiesi Borner inovacija pagaminta Vokietijoje („Made in Germany“).

Rinkinys sudarytas iš vakuuminio dubens su dangčiu, sietelio ir įdėklo, skirto įstatyti pjaustyklėms ar tarkoms. Praktiškas įdėklas laiko Borner PowerLine pjaustykles ar tarkas naudojimo metu, dėl ko Jūsų darbas virtuvėje taps lengvesnis ir efektyvesnis, o supjaustyti ar sutarkuoti vaisiai ir daržovės pateks tiesiai į dubenį. Dėl vakuuminio dangčio produktai yra sandariai uždaromi ir išlieka švieži ilgiau. Tai puikus pagalbininkas siekiant maitintis šviežiai ir sveikai! 

 Šios sistemos unikalumas: naujai sukurtas dubens įdėklas yra tiksliai pritaikytas Borner patentuotoms daržovių pjaustyklėms iš PowerLine serijos. Supjaustykite šviežius produktus skirtingų dydžių griežinėliais, šiaudeliais ir kubeliais tiesiai į dubenį naudodamiesi Borner V5 pjaustykle su itin aštriais pagaląstais peiliukais. Šis patvarus įrankis taip pat puikiai tinka Borner tarkoms Roko, Reibe, Welle-Waffle ir Rosti. Užtikriname, kad pjaustyti ir tarkuoti daržoves taps dar lengviau ir paprasčiau.

Šis praktiškas ir patvarus virtuvės pagalbininkas palengvinantis ruošiant maistą bei gali būti naudojamas kaip serviravimo indas. Spalvota medžiaga ir puikaus dizaino kontūrai suteikia šiam dubeniui įmantrų įvaizdį kuris itin skoningai papuoš Jūsų stalą.

Laikykite šiame praktiškame dubenyje paruoštus vaisius, supjaustytas daržoves ar likučius nuo pietų stalo. Išstumkite orą paspausdami vakuuminį dangtį per centrą. Šiame dangtyje yra vožtuvas ir kraštuose einantis silikoninis žiedas, dėl kurio dubens viduje susidaro vakuumas ir produktai išsaugomi ilgiau. Vitaminai ir mineralai yra išsaugomi, traškios salotos ir sultingi vaisiai išsaugo šviežumą ir sultingumą. Dėka šio dubens Jūsų virtuvėje atsiras galimybė išsaugoti dar daugiau vitaminų ir šviežumo.

Charakteristikos

Paskirtis Dubenys

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: