Visos prekes

Vyno ir spiritinių gėr. aeratorius, elektroninis, VINAERA

VIN490058

• Gamintojas: Kinija
• Korpusas: Plienas 18/10, plastikas
• Išmatavimai: h 14 x Ø 6 cm.
• Komplektacija: Aeratorius, palstikiniai vamzdeliai 2 vnt.
• Supakuota dėžutėje.

Smulkiau

69,00 €

-40%

115,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

V I N A E R A ELEKTRONINIS VYNO AERATORIUS

  •          Pirmas elektroninis suspausto oro aeratorius;
  •          6 kartus daugiau oro ir greitesnė vyno aeracija;
  •          Lengva naudoti: paspausk mygtuką ir pilk vyną į taurę.

Pažadinkite savo vyną

Žinome, jog raudonas vynas turi būti atidaromas iš anksto, kad palaipsniui atsiskleistų jo skonio ir kvapo pilnatvė. Pilnai atidaryto raudono vyno kartieji taninai minkštėja sąlyčio su oru metu ir taip atsiskleidžia pilnas skonis, poskoniai ir kvapai, kurie slypi dar nearuotame vyne. VINAERA patentuotas dizainas ir konstrukcija sudaro galimybę vynui 6 kartus daugiau susiliesti su oru palyginus su įprastiniais piltuvėlio tipo vyno aeratoriais.

VINAERA greitai, bet švelniai pažadins Jūsų vyną pilnaverčiu oro prisotinimu pilant tiesiogiai iš butelio į taurę.

Nelaukite lėtos aeracijos – imkite ir naudokite

Jums reikia įdėti VINAERA vamzdelį į vyno butelį ir užspausti viršų. VINAERA išpilstys pilnai aeruotą vyną į taures po 1 unciją (28,5ml) kas 2 sekundes. Jūs nedelsdami galėsite mėgautis kompleksniniu vyno kvapu, pilnu skoniu, ir turtinga tekstūra su švelniu silnai rūgščiu poskoniu. Vienu paspaudimu paspaudus mygtuką aeruotas vynas tekės tiesiai į Jūsų taurę!

VINAERA patentuotas procesas užtikrina greitą vyno aeraciją su idealiu oro ir vyno santykiu. VINAERA akimirksniu atskleis pilną bet kurio vyno skonį.

Naudojimas ir priežiūra:

Vyno aeratorius neuždaro vyno butelio visiškai sandariai, todėl kamščio funkcijos neatlieka. Siekiant išsaugoti vyno savybes, vyną užkimštą vyno aeratoriumi, reiktų išgerti per 24 val.

Vyno aeratoriaus plauti vandenyje negalima. Išgėrus vyną, į tą patį butelį, įpilamas švarus vanduo ir vyno aeratoriumi išpilamas į kriauklę, taip praplaunant patį vyno aeratorių. Po to jis išimamas ir leidžiama išdžiūti. Aeratoriui reikalingos AAA tipo 6 vnt. baterijų. Baterijų tarnavimo laikas priklauso nuo naudojimo intensyvumo – maždaug užtenka 200 vyno butelių. Gali būti naudojamas balto vyno ir stiprių nesaldžių alkoholinių gėrimų aeravimui. Kai kurios formos vyno buteliuose gali likti truputis vyno.