Vyno ir baro reikmenys

Sumažinta kaina! FONTIGNAC Taurės raudonajam vynui 4 vnt, 547 ml, FONTIGNAC, STAUB Group (Prancūzija) Padidinti

Taurės raudonajam vynui 4 vnt, 547 ml, FONTIGNAC, STAUB Group (Prancūzija)

17187

• Gamintojas: STAUB Group (Prancūzija) -> ZWILLING GROUP (Vokietija).
• Talpa: 547 ml raudonajam vynui.

• Matmenys: viršaus Ø 6,3 cm, max Ø 9,5 cm, h 24,0 cm.
• Medžiaga: ypatingai skaidrus, tvirtas, kristalinis stiklas - "cristal glass".

• Korpusas: taurė ir kojelė nulieti be sujungimo - "pulled stem" technologija.
• Galima plauti indaplovėje, nesibraižo.

• Taurės supakuotos dėžutėje po 4 vnt. - tinka dovanai.

--------------------------------

FONTIGNAC taurės raudonajam vynui turi ypatingai skaidrų kristalinį stiklą, kuris ilgai išsaugo blizgesį.

FONTIGNAC taurės gaminamos Vokietijos stiklo fabrike pagal Premium klasės reikalavimus ir turi dūžiui atsparų ploną taurės kraštą. Jūsų lūpos net nepajaus šio itin švelnaus krašto ir galėsite neblaškomai mėgautis tik vyno aromatu ir skoniu.

Smulkiau

8,00 €

-6,00 €

14,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

FONTIGNAC raudonojo vyno taurės yra talpiausios – didelis tūris leidžia lengviau atsiskleisti aromatui, sąlytis su dideliu deguonies kiekiu per keliolika minučių sušvelnina šiurkščius jauno vyno taninus. Vynas, patekdamas į burną plačia srove, užlieja visus skonio receptorius lytėjimo pojūčiu. Tai yra svarbiausia akimirka  raudonojo vyno skoninių savybių pajautime. Iš raudonojo vyno taurių galima gerti ir rimtus, ąžuole subrendusius, Reserve baltuosius vynus.

-----------------------------

Lietuvos someljė asociacija pataria:

Vyno gėrimo kultūra sparčiai vystosi. Daugeliui mūsų nebeužtenka žinoti, kad geriame baltąjį arba raudonąjį vyną. Norime GERO vyno. Todėl kyla reikalavimai ir indams – jie turi padėti vyno gerumui atsiskleisti, todėl taurės privalo atitikti bent keletą funkcinių reikalavimų:

- būti skaidrios (idealiu atveju neraižytos, nespalvotos, kuo plonesnio stiklo ar krištolo, kad neiškraipytų ar neslėptų vyno spalvos – ji teikia mums estetinį pasitenkinimą);

- sukoncentruotų vyno aromatą, neleistų jam išsklisti į aplinką, kol mes jo neatpažinome, nepasimėgavome, neįvertinome (todėl daugelis taurių yra šiek tiek uždaros – viršus siauresnis už burbulo vidurį);

- būti tokios formos ir dydžio, kad vyno temperatūra ir skonis nesikeistų nepageidaujama linkme per greitai (todėl laikome taurę už kojelės, baltąjį ir putojantį vyną pilame į mažesnes taures) ir būtų akcentuojami teigiami, o ne neigiami vyno bruožai (švelnų burgundišką raudonąjį galime visa burna gerti iš plačių taurių, tačiau rūgštų sausą, šaltą šampaną geriau lieti liežuvio viduriu iš siauros taurės).

Jeigu mėgstate įvairių rūšių vyną, tuomet bus sunku išsisukti su vienos formos taurių rinkiniu namuose. Pravartu turėti skirtingas taures baltajam, raudonajam ir putojančiam vynui - nes kiekviename jų svarbūs kiti jusliniai aspektai.

Charakteristikos

Medžiagos Stiklas kristalinis
Paskirtis Taurė raudonajam vynui
Savybės Galima plauti indaplovėje
Prekės ypatybė Stiklinis indas