WOK keptuvės

Sumažinta kaina! SCANPAN AS Keptuvė WOK 32 cm IQ SCANPAN Padidinti

Keptuvė WOK Ø 32 cm indukcinė IQ, SCANPAN (Danija)

6430 3200

• Gamintojas: SCANPAN AS (Danija).
• Danga: nelipni patentuota STRATANIUM danga be PFOA, PFOS ir nikelio.
• Išmatavimai: keptuvė Ø 32,0 cm, dugnas Ø 14,5 cm, aukštis h 9,0 cm.
• Svoris: 2,41 kg.
• Korpusas: su preso spaudimu lietas vientisas metalų lydinys, 4-6 mm storio.
• Rankenėlės: kietasis bakelitas, tvirtos, ergonomiškos, atsparios karščiui.
• Galima naudoti orkaitėje iki +260 C temperatūros.
• Tinka visų tipų viryklėms, taip pat ir indukcinėms.
• Rekomenduojama plauti rankomis.

Smulkiau

101,50 €

-30%

145,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Nuostabūs receptai

Gaminimo metodai: Troškinimas

Troškinimui naudokite labai mažą kiekį skysčio. Iškepusiame maiste, turi būti likę visai mažai vandens, nes dauguma jo bus išgaravę. Keletą kartų patepkite mėsą marinatu, kad kepdama ji įgautų ypač stiprų skonį.

Kepimas maišant

Supjaustykite visus ingradientus mažais, vienodo dydžio gabalėliais ir greitai pakepkite aukštoje temperatūroje, nuolat maišydami. Reikės tik trupučio aliejaus, kadangi maistas yra visą laiką maišomas. Labai svarbu, kad visos sudedamosios dalys būtų paruoštos iš anksto, nes gaminant tokiu būdu, maistas iškepa labai greitai. Gaminimas laistant Kai reikia paruošti trapius ir gležnus ingradientus, juos galima virti laistant. Gaminimo procesas bus lengvesnis, jei viskas sudėsite į Wok tinklelį ir pamažu laistysite sultiniu ar virimo skysčiu.

Virimas garuose

Tokiam troškinimui naudokite bambukinį krepšelį. Įmerkite krepšelį į vandenį prieš pat jo naudojimą. Tada sudėkite visus ingradientus. Įdėkite krepšelį į Wok, į mažą kiekį vandens ir užvirkite. Garai švelniai kils pro krepšelį pagamindamas maistą.

Kepimas riebaluose

Supjaustykite maistą vienodo dydžio gabalėliais ir kepkite karštame aliejuje mažomis porcijomis. Jei reikia pagaminti greitai, kepkite aukštoje temperatūroje – apie 180°C. Jei reikia gaminti ilgiau, temperatūrą sumažinkite.

Gaminimas tešloje Supjaustykite mėsą, žuvį, vėžiagyvius, paukštieną ar daržoves mažais gabalėliais. Nusausinkite ir įmerkite į tešlą, tada kepkite dideliame aliejaus kiekyje kol apskrus ir pagels. Naudokite įprastą tešlą ar kiaušinio ir miltų mišinį. Geresnį rezultatą gausite kepdami mažomis porcijomis.

SCANPAN - IQ v5.0 from SCANPAN A/S on Vimeo.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Stratanium be PFOA
Paskirtis WOK keptuvė
Savybės Tinka indukcinėms viryklėms
Serija IQ Line