Kategorijos

Pirkimo ir pristatymo sąlygos

Kaip pirkti?

Visų pirma užsiregistruokite ir sukurkite savo asmeninę paskyrą. Tuomet mūsų internetinėje parduotuvėje puodai.lt išsirinkite patikusią prekę ir spauskite prekės puslapyje esantį mygtuką "Į krepšelį". Jei norite išsirinkti dar ką nors, galite toliau naršyti po parduotuvę – pasirinkta prekė liks "Prekių krepšelio" atmintyje. Minėtą veiksmą atlikite su visomis, toliau pasirinktomis prekėmis. "Prekių krepšelyje" įdėtų prekių kiekį visada galėsite matyti ant "Prekių krepšelio" ikonos dešiniame viršutiniame kampe. Kai išsirinksite visas norimas prekes, spauskite ekrano dešinėje viršutinėje pusėje esantį "Prekių krepšelio" mygtuką ir peržiūrėkite savo pirkinių krepšelį.

01. SANTRAUKA žingsnyje galėsite peržiūrėti išsirinktų prekių sąrašą, sumą ir pakoreguoti užsakymo kiekius (padidinti pasirinktų prekių kiekį arba kai kurių atsisakyti). Tada spauskite mygtuką "Pereiti prie apmokėjimo".

02. PRISIJUNGTI žingsnyje reikės užpildyti / patikslinti savo asmens duomenis, reikalingus užsakymui suderinti, apmokėti ir pristatyti prekes. Prieš pereidami prie apmokėjimo būtinai patvirtinkite, kad sutinkate su asmens duomenų saugumo Taisyklėmis. Toliau vėl pasirinkite mygtuką "Pereiti prie apmokėjimo".

03. PRISTATYMAS žingsnyje galėsite pasirinkti Jums labiausiai priimtiną prekių pristatymo ar atsiėmimo būdą (Venipak kurjerį, Omniva paštomatą ar atsiėmimą parduotuvėje). Prieš pereidami prie apmokėjimo būtinai patvirtinkite, kad esate susipažinęs su mūsų el. parduotuvės paslaugų Taisyklėmis. Dabar dar kartą turėsite galimybę patikslinti pristatymo adresą ir parašyti savo papildomą informaciją, kurią būtina mums žinoti. Toliau vėl pasirinkite mygtuką "Pereiti prie apmokėjimo".

04. MOKĖJIMAS žingsnyje pasirinkite Jums tinkamiausią apmokėjimo būdą (Paysera, bankinį pervedimą, PayPal ar apmokėjimą pristatymo metu COD). Paspaudę ant pasirinkto mokėjimo būdo, dabar būtinai spauskite žemiau esantį mygtuką "PATVIRTINTI" užsakymą. Būsite nukreipti į pasirinkto banko savo sąskaitą ar kitą pasirinktą elektroninio apmokėjimo būdą ir atliksite mokėjimą.

Sveikiname, dabar jau viskas užbaigta, gausite į asmens informacijoje nurodytą el. paštą mūsų el. parduotuvės laišką su užsakymo patvirtinimu ir laukite užsakytų prekių pasirinktu pristatymo būdu.

P.S. Jeigu, kuriame nors užsakymo vykdymo žingsnyje iškilo nenumatytų problemų - skambinkite Tel: 8 604 09011.

Pristatymo sąlygos

NEMOKAMAS pristatymas – visoms prekių siuntoms, kurių vertė lygi ar viršija 49,00 Eur!

Siuntoms mažesnėms, kaip 49,00 Eur vertės, pritaikomas 2,90 Eur standartinis pristatymo mokestis visoje Lietuvoje.

Siuntos į Kuršių Neriją, siunčiamos tik per OMNIVA paštomatą NIDOJE (Nidos AUTOBUSŲ STOTIS Naglių g. 18 E), pristatymo mokestis 2,90 Eur.

Siuntas į užsienio valstybes pristatome atskiru susitarimu dėl apmokėjimo, o siunčiame per Lietuvos Paštą ar VENIPAK GLOBAL.

Visus užsakymus apmokant grynais / kortele prekių pristatymo metu VENIPAK kurjeriui (COD), imamas 1,20 Eur pinigų surinkimo paslaugos mokestis. Tuo atveju užsakymo pristatymas į namus ir apmokėjimas kurjeriui atsiimant siuntą Jums viso kainuos 4,10 Eur.

Visus užsakymus apmokant banko kortele prekių atsiėmimo metu OMNIVA paštomate (COD), imamas 1,20 Eur pinigų surinkimo paslaugos mokestis. Tuo atveju, užsakymo pristatymas į OMNIVA paštomatą ir apmokėjimas banko kortele atsiimant siuntą, Jums viso kainuos 4,10 Eur.

Šį 1,20 Eur mokestį pasiima siuntos vežėjų įmonės Venipak / Omniva už suteiktas pinigų mokėjimų surinkimo paslaugas.

Kadangi mūsų el. parduotuvėje puodai.lt yra tik realios - mūsų įmonės sandėlyje esančios prekės, tai mes įsipareigojame dėti visas pastangas, kad Jūsų išsirinkta prekė būtų pristatyta, kaip įmanoma greičiau, todėl pirkdami mūsų el. parduotuvėje, 99% atvejų prekes gausite per 1-2 darbo dienas. Jūsų nurodytu adresu prekes pristatys siuntų gabenimo kurjeriai VENIPAK arba pats atsiimsite OMNIVA paštomatuose ar mūsų įmonės parduotuvėse.

Pastaba: kartais prekių pristatymo terminai gali būti įtakojami išorinių veiksnių, kurių mes negalime kontroliuoti, todėl jei Jūsų užsakymo vykdymo metu yra švenčių dienos, pridėkite  dar 1-2 darbo dienas prie standartinio pristatymo laikotarpio. Per ilgąsias šventines dienas, tokias kaip šv. Kalėdos, šv. Velykos, pridėkite iki 3 darbo dienų prie pristatymo laikotarpio.

Užsakytos prekės pristatymo laikotarpis skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t. y. kai užsakymas yra patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus informuosime elektroniniu paštu.

Visos kainos yra su PVM.