Kategorijos

Saugus atsiskaitymas už prekes

Siekiame savo klientams užtikrinti galimybę internetu apsipirkti dar saugiau ir patogiau. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Jūs nemokate už prekes. Už prekes Jūs mokate savo banko internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje, suvedę į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs vienas.

Paysera elektroninių mokėjimų (Checkout) surinkimo sistema yra saugi ir jos darbą prižiūri Lietuvos Bankas.

Jūsų bankiniai duomenys pas mus nėra kaupiami ir saugojami - tik Jūsų bankas atsako už šių duomenų saugų naudojimą. Jei Jūsų banko duomenimis kokiu nors būdu pasinaudotų tam teisės neturintys asmenys, dauguma bankų tokiu atveju prisiima visišką atsakomybę ir atlygina nuostolius.

 Mūsų e-parduotuvėje galite atsiskaityti šiais būdais:

- Paysera mokėjimų sistema - tiesioginis atsiskaitymas internetu Jums prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės sąskaitos. Tai saugus ir greičiausias apmokėjimo būdas, nes mokėjimas patvirtinimas per kelias minutes.

- Mokėjimas išankstiniu pavedimu - patogus atsiskaitymas jei nesinaudojate elektronine bankininkyste ar prekes perkate įmonės reikmėms pagal išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Tokiu atveju mokėjimas vyksta lėčiau, nes turime sulaukti kol pinigai pasieks mūsų banko sąskaitą.

- Mokėjimas pristatymo metu (COD - cash on delivery) - mokate Venipak kurjeriui pristačiusiam Jūsų siuntinį ar Omniva paštomate prieš atsiimdami siuntą. Šis mokėjimo būdas galimas jei Jūsų pirkinių krepšelio suma yra didesnė nei 29,00 Eur. Jei Jūsų krepšelio suma yra mažesnė nei 19,00 Eur, Jūs tai pat galite atsiskaityti pristatymo metu, bet už tai Jums bus priskaičiuotas 1,00 Eur (Venipak) ar 1,20 Eur (Omniva) papildomas grynųjų pinigų surinkimo paslaugos mokestis. Šiuos 1,00 / 1,20 Eur mokesčius pasiima siuntos vežėjų įmonės Venipak / Omniva už suteiktas pinigų mokėjimų surinkimo paslaugas.

- PayPal mokėjimas banko kortele ar iš turimos sąskaitos. Mūsų parduotuvė prisijungusi prie tarptautinės PayPal atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis sistemos. Atsiskaityti galite visomis kreditinėmis Visa, Mastercard ir American Express mokėjimo kortelėmis arba tiesiogiai iš savo asmeninės Paypal sąskaitos. Iš mūsų svetainės patekę į PayPal sistemos puslapį Jūs lengvai apmokėsite užsakymą. Apie sėkmingai įvykdytą apmokėjimą Jūs būsite informuoti PayPal el. laišku. Gavę pranešimą iš PayPal sistemos apie Jūsų atliktą pavedimą, mes iškart pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

Bendras apmokėjimo patarimas:

Užsakymo vykdymo etape 04. MOKĖJIMAS pasirinkite Jums tinkamiausią mokėjimo būdą ir spauskite žalią mygtuką "PATVIRTINTI" - būsite nukreipti į savo pasirinktą banką. Atlikę saugų mokėjimą galėsite vėl sugrįžti į mūsų elektroninę parduotuvę pratęsti pirkimo ar prekių paieškos.

Asmens duomenų apsauga

1. Užsisakyti prekes internetinėje parduotuvėje puodai.lt Pirkėjas gali dviem būdais:

1.1. užsiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje, įvedant savo registracijos vardą ir slaptažodį, kad sukurti kliento paskyrą;

1.2. nesiregistruodamas šioje internetinėje svetainėje, kaip svečias (šis būdas gali būti ne visuomet aktyvuotas).

2. Pirkėjas užsakydamas prekes tiek 1.1. tiek 1.2. Taisyklių punktuose numatytais būdais, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą bei gali nurodyti savo lytį ir amžių.

2.1. Pirkėjas, patvirtindamas šias Taisykles, sutinka, jog 2. punkte nurodyti jo asmens duomenys būtų tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje puodai.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.

2.2. Pirkėjas sutikdamas, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo elektroninėje parduotuvėje tikslu, taip pat sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui suderinti ir įvykdyti.

2.3. Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo elektroninio pašto adresas būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi įeiti į savo paskyrą "Mano paskyra" ir skiltyje "Mano asmeninė informacija", nuimti varnelę prie teiginio "Užsiprenumeruok naujienlaiškį!" ir paspausti nuorodą "Išsaugoti". Pirkėjas, nepageidaujantis, kad jo telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslu, turi informuoti apie tai Pardavėją, iš 2. punkte numatyta tvarka nurodyto elektroninio pašto adreso išsiųsdamas pranešimą adresu rinkodara@puodai.lt 

2.4. Pardavėjas patvirtina, jog Pirkėjo nurodyti asmens duomenys bus tvarkomi tik prekių ir paslaugų pardavimo elektroninėje parduotuvėje puodai.lt, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros (išskyrus atvejus, kai Pirkėjas Taisyklių 2.3 punkte nurodyta tvarka praneša, kad nepageidauja, jog jo asmens duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslu) tikslais. Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus Pardavėjo partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Pirkėjo užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas. Visais kitais atvejais Pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktų numatyta tvarka.

2.5. Pirkėjas, pageidaujantis užsakyti Pardavėjo internetinėje parduotuvėje siūlomas partnerių paslaugas, gali tai padaryti išreikšdamas sutikimą, kad aiškiai nurodyti jo asmens duomenys būtų perduodami atitinkamam partneriui užsakomų paslaugų suteikimo tikslu.

2.6. Siekiant, kad Pirkėjui būtų suteiktos pilnavertės internetinės parduotuvės puodai.lt paslaugos, Pirkėjo kompiuteryje (įrenginyje) Pardavėjas įrašo informaciją - slapukus. Įrašytą informaciją Pardavėjas naudoja Pirkėjo, kaip ankstesnio puodai.lt internetinės parduotuvės lankytojo atpažinimui, informacijos apie pirkinius, įdėtus į Pirkėjo prekių krepšelį, išsaugojimui, svetainės lankomumo statistikos rinkimui. Pirkėjas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (slapukus) Pardavėjas įrašo, ir gali ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Pirkėjas taip pat turi teisę nesutikti, kad būtų įrašoma ir naudojama informacija (slapukai) jo kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju tam tikros internetinės parduotuvės puodai.lt funkcijos jam gali būti neprieinamos. Pirkėjas, akceptuodamas Taisykles, sutinka, kad jo kompiuteryje (įrenginyje) būtų įrašoma informacija. Šį sutikimą Pirkėjas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus ar kreipdamasis į Pardavėją internetinėje parduotuvėje puodai.lt nurodytais kontaktais.