Kategorijos

Grąžinimo sąlygos

Grąžinimo terminai ir forma

  • Pirkėjas turi teisę atsisakyti pirkimo–pardavimo sutarties, sudarytos naudojant ryšio priemones, pranešdamas apie tai raštu pardavėjui per 14 kalendorinių dienų nuo daikto pristatymo dienos (kai parduodamas daiktas) arba sutarties sudarymo dienos (kai teikiamos paslaugos). Daiktų pirkimo–pardavimo atveju, pirkėjas gali pasinaudoti šia teise nutraukti sutartį, tik jeigu daiktas nebuvo naudotas, sugadintas ar jo išvaizda ir pakuotė iš esmės nepasikeitė.
  • Norėdami sugrąžinti prekę, galėsite naudotis mūsų parinktos kurjerių tarnybos paslaugomis ar pristatyti prekę į artimiausią mūsų prekybos vietą. Už prekės grąžinimo saugumą yra atsakingas klientas.
  • Grąžinama prekė turi būti originalioje pakuotėje, nenaudota ir su visais jai priklausančiais priedais (instrukcijomis, laidais, kabeliais ir kt.) ir dovanomis (jei tokių buvo).
  • Prekė gali būti grąžinta tik toje parduotuvėje, kurioje buvo įsigyta.
  • Grąžinant prekę būtina pateikti asmens dokumentą ir originalų pirkimo kvitą ar sąskaitą faktūrą.  

Prekės išvaizda

Prekių negalėsime priimti atgal, jei:

  • Buvo naudotos (išskyrus tuos atvejus, kai garantiniu laikotarpiu paaiškėjo gamyklinis defektas).
  • Buvo sugadintos dėl neteisingo naudojimo nesilaikant instrukcijos ar ne pagal paskirtį.
  • Prarado prekinę išvaizdą apžiūrint ar išpakuojant.
  • Nebuvo išsaugoti jų įsigijimą iš mūsų įrodantys dokumentai.

Pinigų grąžinimo procedūra

Jūsų grąžintos prekės bus pristatytos į sandėlį, kur mūsų atsakingi darbuotojai įvertins, ar prekės grąžintos laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei buvo nesilaikoma šių sąlygų, pinigai nebus grąžinami, o dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo bus tariamasi individualiai.

Jei aukščiau nurodytų sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo grąžinimo formos užpildymo. 

Jei užsakymas yra atšaukiamas sumokėjus už užsakymą per Paysera "BankLink" paslaugą, suma yra grąžinama atskaičius pinigų surinkimo paslaugos komisinį mokestį, kuris sudaro 2% nuo sumos

Mūsų tikslas – užtikrinti  sklandų bendradarbiavimą, paremtą logika ir abipuse pagarba.

Mes dirbame lanksčiai ir nekuriame papildomų kliūčių prekių grąžinimui.

Prekių grąžinimo taisyklės sudarytos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.