Kategorijos

Naujos prekės

Informacija

Prekių sąrašas pagal gamintoją GreenPan

GreenPan - tarptautinė kompanija įsikūrusi Belgijoje. 

Pagrindinė kompanijos veikla – virtuvės indų su naujos kartos nesvylančia Thermolon™ danga gamyba ir prekyba. Šis prekybinis ženklas pasaulinėje rinkoje paplito stulbinančiu greičiu – šiandien GreenPankeptuvės parduodamos daugiau kaip 70-tyje pasaulio šalių. Naujos kartos indai atitinka Europos Sąjungos, JAV, Šveicarijos, Rusijos ir kitų svarbiausių pasaulio rinkų keliamus reikalavimus gaminio kokybei, ekologijai ir žmogaus saugumui. Europiečiai ir amerikiečiai labai greitai įvertino GreenPan privalumus. Vien tik prekybos pradžioje nuo 2007 metų JAV buvo parduota keli milijonai keptuvių. Šveicarijoje GreenPan jau įsigijo kas penkta namų šeimininkė. Tokie pribloškiantys pardavimai parodė, kad ekologiškų naujos kartos keptuvių rinka jau laukė, todėl GreenPan - tai savalaikis atsakas į vartotojų poreikius.

Daugiau
 • PM037-001

  KIlmės šalis: Belgija

  Įvairiausių receptų knyga, kuri aprašo, ką pačio skaniausio galima pagaminti pasitelkiant fantaziją ir GreenPan keptuves.

  Rusų kalba

  GreenPan
  Greita peržiūra
  4,20 € -50% 8,40 € Yra sandėlyje

  KIlmės šalis: Belgija Įvairiausių receptų knyga, kuri aprašo, ką pačio skaniausio galima pagaminti pasitelkiant fantaziją ir GreenPan keptuves. Rusų kalba

  4,20 € -50% 8,40 €
  Sumažinta kaina!
  Yra sandėlyje
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko