Dangčiai / gaubtai

EUROLUX Dangtis kvadratinis 24x24 cm, grūdintas stiklas su plieniniu apvadu, EUROLUX® (Vokietija) Padidinti

Dangtis kvadratinis 24x24 cm, grūdintas stiklas su plieniniu apvadu, EUROLUX® (Vokietija)

EUS224-DK-00

• Gamintojas: EUROLUX® (Vokietija).
• Medžiagos: grūdintas stiklas su nerūdijančio plieno apvadu "safety glass" ir karščiui atsparaus duroplasto rankenėle.

• Išmatavimai: 24 x 24 cm.
• Galima plauti indaplovėje.
• Galima naudoti orkaitėje iki +230°C.

-----

EUROLUX® kvadratinis dangtis 24 x 24 cm tinka uždengti visus EUROLUX® ar kitų gamintojų kvadratinius 24 x 24 cm išmatavimo indus - keptuves ir troškintuvus.

Smulkiau

29,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Naudojimo patarimas:

Vengti staigaus dangčio stiklo atšaldymo ar įkaitinimo. Iš šaldytuvo ar lauko paėmus indą su dangčiu, rekomenduojama dangtį sušildyti kambario temperatūroje ar po šiltu vandeniu ir tik tuomet indą šildyti ar dėti į įkaitintą orkaitę. Nekišti įkaitusio stiklo po šaltu vandeniu.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio: prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Grūdintas stiklas / nerūdijantis plienas
Paskirtis Dangčiai, gaubtai
Savybės Galima naudoti orkaitėje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: