Nauja Sumažinta kaina! KAI Corporation Peilis daržovėms 9 cm SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija)

Peilis daržovėms 9 cm SHUN CLASSIC Damasko plienas, KAI (Japonija)

DM-0714

• Gamintojas: KAI Corporation (SEKI, Japonija).
• Geležtė: ašmenis sudaro ypatingas VG MAX markės plienas, kietumas 61 (±1) HRC. Ašmenys laminuoti 32 Damasko plieno sluoksniais.
• Išmatavimai: geležtės ilgis - 9,0 cm, bendras ilgis su rankena - 19,4 cm.
• Rankena: pagaminta iš patvarios impregnuotos Pakkawood medienos. Kaštono skerspjūvio forma yra tradicinė Japonijos peilių rankenoms.

• SHUN peiliai yra dvipusio galandimo ašmenimis, kampas ~17° laipsnių.

• Plauti rankomis ir sausai nušluostyti.

SHUN CLASSIC daržovių peilis turi lygius ašmenis - idealiai tinka daržovių smulkinimui ir pjaustymui ant lentelės. Geležtė su rankena sujungta be jokio tarpelio - tai estetiška, saugu ir higieniška. Kaštono formos rankena puikiai priglunda delne. Rankenos gale esantis žiedas balansuoja svorį.

Smulkiau

72,75 €

-25%

97,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

SHUN CLASSIC serijos virėjų peiliai, pagaminti iš Damasko plieno, yra viena iš pasaulyje labiausiai paplitusių KAI peilių serijų. Jie yra pripažįstami tarp virėjų, priklausančių elitinei klasei.
Profesionalūs SHUN CLASSIC virėjų peiliai yra pagaminti iš naujoviško nerūdijančio Damasko stiliaus kaltinio plieno, turinčio 32 sluoksnius. 33-ias - ašmenų šerdies sluoksnis yra pagamintas iš VG MAX plieno. Šis plienas yra labai atsparus korozijai, ypatingai kietas (61 +/- 1 HRC) ir tai yra priežastis, kodėl ašmenys išlieka taip ilgai aštrūs.
Tolygiai išlenktos formos ir nepakartojamo aštrumo ašmenys, kiekvienam SHUN CLASSIC peiliui, leidžia lengvai slysti netgi per įvairaus kietumo ar minkštumo maistą. Toks peilių ašmenų aštrumas, kartu su gerai subalansuotu peilių svoriu ir rankenos patogumu, padaro darbą itin lengvu, greitu bei maloniu.
Rafinuotas Damasko plieno peilių stilius SHUN SLASSIC peiliams suteikia unikalų bei nepakartojamą dizainą. Kiekvienas SHUN serijos peilis yra unikalus rankų darbo egzempliorius, kuriame atsispindi meistriškumas, technologija bei dizainas.
SHUN CLASSIC peilių serijoje puikiai dera geriausiųjų virėjų peilių modernios gamybos technologijos ir Japonijos SEKI miesto samurajų kardų gamybos tradicijos.

KAI Corporation - tai sujungė ir pritaikė vakarietiško stiliaus virėjų peilių gamyboje.

Charakteristikos

Medžiaga / Danga Plienas Damasko / Pakka mediena
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Damasko plienas
Savybės Peilis daržovėms
Serija SHUN CLASSIC
Ilgis 9