Peiliai vienpusio galandimo

Peilis Yanagiba 24 cm. SEKI MAGOROKU Redwood, KAI (Japonija)

MGR-0240Y

• Gamintojas: KAI Corporation (Japonija).
• Ašmenys: ilgis 24 x plotis 3,3 cm., bendras ilgis - 37.4 cm.
• Rankena: ilgis 13.4 x plotis 2,5 cm.
• Rankenos medžiaga: pakka mediena su juodu polipropileno apvadu.
------

Smulkiau

79,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

KAI Seki Magoroku Redwood -  tai peilių, skirtų virėjams, serija, pasižyminčių tvirta nerūdijančio plieno kokybe ir japoniškomis savybėmis. Peilių poliruotų ašmenų kietumas yra 58 +/- 1 HRC Rockwell skalėje. Peilio geležtė puikiai nušlifuota ir nupoliruota, kas užtikrina sklandų pjovimą ir smulkinimą.

Peiliai yra galąsti tokiu pačiu būdu, kaip galandami Samurajų kardai. Tikri kulinarijos specialistai, vertina aukščiausią gamintojų meistriškumą. KAI peiliai - tai  investicija į visą gyvenimą trunkantį malonumą.

Peilių dizainas apjungia minimalistinę pagrindinę formą su tradicine japonų estetika. Pavadinimas kilęs iš raudonos pakka medienos, iš kurios pagaminta rankena. Pakka medžio rankena yra ypač tvirta ir  atspari drėgmei.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Nerūdijantis plienas/ pakka mediena
Paskirtis Peiliai atskiri
Peilio medžiaga Plienas kaltinis grūdintas
Ilgis 24