SCANPAN Classic

SCANPAN AS Peilis nukaulinimo 15 cm. Classic, SCANPAN (Danija) Padidinti

Peilis nukaulinimo 15 cm. Classic, SCANPAN (Danija)

9225 1500

• Gamintojas: SCANPAN AS (Danija).
• Išmatavimai: geležtė 15 cm, bendras ilgis 27 cm.

• Konstrukcija: vokiškas martensitinis nerūdijantis plienas - X50CrMoV15 (EN 1.4116 / 420 MOV). Optimalus kietumas pagal Rockwell® ~56 HRC, galandimo kampas iki 30°.
• Rankena: su bakelito kriaunomis, aptaki, neslystanti.
• Svoris: 151 g.

• Plauti rankomis ir sausai nušluostyti.

-----

SCANPAN, suderinęs tradicinį funkcionalumą ir skandinaviško danų dizaino eleganciją, Jums pristato aukštos kokybės CLASSIC kaltinių peilių liniją. Peiliai pagaminti iš markinio plieno, turi tolygiai plonėjančią geležtę ir subalansuotą svorį. Dar didesniam patogumui ir saugumui peiliai turi stilingas ir higieniškas rankenas be jokių tarpelių.

SCANPAN CLASSIC - neprilygstama kokybė savo klasėje!

Smulkiau

39,00 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

CLASSIC nukaulinimo peilis specialiai sukurtas greitai ir efektyviai iškaulinti mėsai, paukštienai ar žuviai, paliekant kuo mažiau atliekų.

SCANPAN peilių priežiūra

Tinkamai prižiūrimi SCANPAN klasikiniai kaltiniai peiliai tarnaus Jums visą gyvenimą. Keletas naudingų patarimų ilgam vartojimui:
• Kad išvengtumėte sužeidimų ir nepažeistumėte ašmenų, su peiliais elkitės ypač atsargiai.
• Kad peiliai ilgai neatšiptų, pjaustykite tik ant plastikinių arba medinių lentelių.
• Galąskite reguliariai, naudodami SCANPAN galąstuvus - užtikrinsite, kad Jūsų peiliai visada bus aštrūs.
• Visus peilius galima plauti indaplovėje, tačiau dėl karščio ir drėgmės kaltinis plienas gali prarasti užgrūdinimo savybes ar spalvą. Rekomenduojame plauti peilius rankomis ir tuoj pat juos nusausinti.
• Naudokite peilių stovą, kad apsaugotumėte ašmenis. Niekada nelaikykite palaidų peilių stalčiuje greta su kitais metaliniais įrankiais.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Nerūdijantis plienas / bakelitas
Paskirtis Nukaulinimo peilis
Peilio medžiaga Plienas kaltinis grūdintas
Savybės Tvirtas / aštrus
Serija CLASSIC
Ilgis 15
Prekės ypatybė Kaina / Kokybė - geras pasirinkimas

Priedai