Dangčiai / gaubtai

Specialūs pasiūlymai

BRA®- Isogona SL Dangtis Ø 22 cm TEKNA, grūdintas stiklas su plieniniu apvadu, BRA® (Ispanija) Padidinti

Dangtis Ø 22 cm TEKNA, grūdintas stiklas su plieniniu apvadu, BRA® (Ispanija)

A185608

• Gamintojas: BRA® ISOGONA SL (Ispanija).
• Medžiagos: grūdintas stiklas su nerūdijančio plieno apvadu "safety glass" ir duroplasto rankenėlė.

• Išmatavimai: Ø 22 cm.
• Galima plauti indaplovėje.

-----

BRA® TEKNA dangtis skirtas uždengti visus BRA, MONIX, SILIT ar kitų gamintojų 22 cm skersmens greitpuodžius. Tinka uždengti Ø 22 cm puodus, keptuves ir troškintuvus.

Naudojamas greitpuodyje paruošto maisto serviravimui ant stalo, laikymui šaldytuve ir pašildymui. 

Smulkiau

9,90 €

Pateikti užklausą

Apie prekę

Naudojimo patarimas:

Vengti staigaus dangčio stiklo atšaldymo ar įkaitinimo. Iš šaldytuvo ar lauko paėmus indą su dangčiu, rekomenduojama dangtį sušildyti kambario temperatūroje ar po šiltu vandeniu ir tik tuomet indą šildyti. Nekišti įkaitusio stiklo po šaltu vandeniu.

---------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio: prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.
-------------------------------------------------------------------------------------------

Dėmesio:

prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio ir ne visos savybės gali būti paminėtos. Originale galimi atspalvių, užrašų, įpakavimo, matmenų, funkcijų ir kitų savybių neesminiai skirtumai. Prašome vadovautis gamintojo pakuotėje esančia informacija, nurodytais prekių parametrais ir savybėmis. El. parduotuvėje vykdomos akcijos ar prekių kainos gali skirtis nuo prekių kainų mūsų fizinėse parduotuvėse. Esant klausimams, visada laukiame Jūsų atsiliepimo telefonu +370 604 09011 arba el. paštu rinkodara@puodai.lt.

Charakteristikos

Medžiagos Grūdintas stiklas / nerūdijantis plienas
Paskirtis Dangčiai, gaubtai
Savybės Galima plauti indaplovėje
Serija TEKNA

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: